O35 - FC Přední Kopanina 6:2 (1:1)

KopaninaReferát dřív než konec zápasu.Ke čtvrtému zápasu jsme tentokrát nastoupili hned po týdnu. Čekal nás tradičně silný soupeř z Kopaniny. A hned v úvodu ukázal, proč je silný. Tempo zápasu bylo na začátku utkání velmi vlažné. Možná by se při něm nezapotili ani hráči O60.

Kopanina předvedla několik kontrů, které sice vyústily v gólové šance, leč koncovka byla nestandardně tragická. Díky tomu zůstalo skóre zápasu první dvacet minut bez branek. Pak jsme udeřili nečekaně my. Zizzé nacentroval na zadní tyč, k hlavičce se dostal Musil, jeho hlavička se opět vrátila na přední tyč, kam si naběhl Zizzé a levačkou propálil. (1:0)

Vzápětí jsme však inkasovali. Hlavičkou se ve vápně prosadila kopaninská devítka. (1:1) Jak hodnotil trenér Novák v poločase: „Pánové, to je tragický, my si nedáme míč na dva metry…“ První poločas nebyl příliš o koukání. Druhá polovina nabídla zcela jiný obraz. Především jsme zpřesnili hru, zejména ve středu hřiště.

Pačanda i Vacula přestali kazit a především vymazali střed zálohy soupeře. Hodně prostoru dostali tentokrát i krajní beci Kolja s Trhlíkem k podpoře útočných akcí. Navíc nám Kopanina hned v úvodu darovala svými chybami gól. Rozehru soupeře zachytil Petr Musil, hostující brankář nesmyslně vyběhl a tak nahrávka Zizzému vybídla k trefení prázdné brány. Tak se stalo. (2:1)

Dvě minuty poté se však ve vápně tentokrát nohou opět prosadila Kopaninská devítka a bylo zase srovnáno. (2:2) V 58´ se povedla nádherná akce. Trhlík vysunul Zuzáka do křídla, ten svůj centr přetáhl na zadní tyč a Petr Musil z voleje nádherně trefil k tyči. (3:2) Vedení jsme tentokrát podpořili další vstřelenou brankou. Stoper minul na půlce míč, na který si seběhl Zizzé, ve vápně si dovolil zasekávačku a opět levačkou se trefil přesně k tyči. Hattrick dokonán a všem bylo jasné, že referát bude napsán ještě před koncem zápasu. (4:2) Blízko ke gólu měl i Martínek.

Z rohového kopu nejdříve trefil hlavou břevno. Pak po souhře Musil- Zizzé trefil z blízka jen padajícího brankáře, aby nakonec prosadil po centru Zuzáka holení.(5:2) Vrcholný kousek zápasu si však nechal na závěr Vacula. V prvním poločase sotva běhal (po zranění), nicméně po odehraném celém zápasu si raketově rozběhl z vlastní poloviny hřiště, dostal od Musila přesný pas za stopery, čímž se dostal do sólového průniku, které navíc ozdobil nekompromisní střelou. (6:2) Vyhráli jsme, sláva. Díky zlepšené hře ve druhém poločase i díky tomu, že soupeř hrál hůř.

Poslední utkání podzimu hrajeme v pondělí 14. Listopadu doma od 19 hodin proti Nebušicím.

Branky SKS: 29´ + 49´+ 61´Zizzé, 58´ Musil, 68´Martínek , 76´ Vacula

Sestava SKS: Dražil – Tymočko, Věchtík, Kopsa, Trhlík – Petr Musil, Pačanda, Vacula, Zuzák – Martínek, Zizzé (nastoupili Barták, Novák)

Trenér: Miloš Novák