O35 - Sokol Řepy 8:2 (4:1)

RepyEso Es - První zápas střešovické gardy v roce 2017. Unikátní gól. Jasná výhra. Střešovice nastoupili v sestavě, která si i přes četné ztráty míče a množství nepřesností převážně rozuměla. V některých pasážích proto velmi dobře a pohledně kombinovala.

Dlouhá zimní pauza zřejmě přispěla k určité hladovosti po fotbale. Od první minuty jsme si vzali do ruky otěže tempa a hry. V 10´jsme se i prosadili gólově. Po rohovém kopu se prosadil hlavou Placka. (1:0) Soupeř však dokázal obratem srovnat. Povedenou souhru zakončily Řepy do prázdné branky.(1:1) Ve 20´ se však na hřišti stalo něco neskutečného.

Těžkou přihrávku famózně zpracoval Bárty, klamavým pohybem se zbavil dotírajícího obránce, brilantní prohazovačkou se uvolnil, přidal k tomu jeho typický optimistický úsměv a svou střelu nekompromisně umístil nechytatelně podél brankáře k tyči. Bárty okouzlil celé Střešovice jako Jean Paul Belmondo ve snímku Eso es.

Pro trenéra Nováka se tento hráč začíná vyplácet. Vždyť vstřelil svůj první gól za gardu. (2:1) Pak už padali jen další branky. Ve 24´přehodil brankáře Zizzé. (3:1) Do poločasu se ve 30´prosadil ještě Kolja, který rovněž pálil ostrými. (4:1)

Začátek druhého poločasu byl naší nejslabší pasáží. A soupeř trochu ožil. Musím vyjádřit vděk, že soupeř hrál velmi ohleduplně. V 55´se dočkal zasloužené snížení. Brankář Fanda neohroženým zákrokem smetl řepského forvarda a kopala se penalta. (4:2) Pak už úřadovaly pouze Střešovice.

Parádní ostré čisté a přímé bodlo předvedl Placka. Z hranice velkého vápna otevřel všem pusy dokořán. (5:2)

Další souhru Střešovic ve vápně dotáhl ke gólové radosti Michal Kašpar. (6:2) V poslední desetiminutovce po přihrávce Kolji se štěstím uspěl Zizzé. (7:2) Konečnou výsledkovou podobu stanovil opět Zizzé, když svým zakončením napodobil svého zkušenějšího parťáka z útoku. Bodlo k tyči. (8:2) Díky dobře spolupracujícímu středu hřiště jsme si mohli dopřát jarní příjemný fotbalový prožitek a premiérovou výhru v tomto kalendářním roce.

Příští zápas hrajeme v pondělí 10. dubna od 19 hodin doma se Smíchovem.

Branky SKS: 10´ + 60´ Placka, 24´+ 71´+ 75´ Zizzé, 20´ Bárty, 66´ Michal Kašpar, 30´Kolja

FANSHOP

Snapback