O35 - Ruzyně 1:4 (0:2)

tycka sitBez kormidla - Slepená sestava. Bez kormidelníka. Inkasovaná branka po pěti vteřinách. „Snad abych ani nepsal report z tohoto zápasu.“ Nevím, kolik vteřin přesně trvá, než doletí míč kopnutý z poloviny hřiště do sítě. 5 vteřin.


Možná i míň. Právě tolik času trvalo, než padla úvodní branka zápasu. (0:1) Jakoby tato branka určila ráz celého zápasu. My jsme se tentokrát sešli velmi obtížně, a tak sestava byla velmi netradiční. Přesto v první půli jsme jednoznačně dominovali v držení míče. Jakmile jsme se však rozhodli ho rozehrát, skončil míč u soupeře. Ani příliš šancí jsme si nevytvořili.

 

Naopak soupeř občas podnikl jednoduchý průnik. Z jednoho nám přidal bez větších problémů i druhý gól.(0:2) A tak není divu, že jediní dva diváci, kteří zavítali na tento dramatický duel okolo 20. minuty, ve 40. minutě se zase zvedli a odešli. A to od nás byl ten lepší poločas. Bohužel. Potáceli jsme se jako bárka bez kormidelníka a byla jen otázkou času, kdy se potopíme. K tomu také nevyhnutelně došlo. Soupeř velmi jednoduše kombinoval a nenarážel na žádný odpor.

 

Naopak veškeré střelecké pokusy našich paličů končili neškodně v náručí brankáře anebo vysoko v nebesích. Kombinace nemohoucích střelců a nedůrazné obrany logicky přinesla další dvě branky v naší síti a žádnou v soupeřově. (0:3,0:4) Bylo jasné, že pokud si soupeř nevstřelí nějaký gól sám, my ho nevstřelíme. A soupeř nám pomáhal, jak jen mohl, jenže my i nadále selhávali a nejnebezpečnější střely tudíž patřili ruzyňským obráncům.

 

Naprostou devastaci našich ofenzivních hráčů dokonal v poslední minutě Syrový, když vstřelil čestný gól přímo z rohového kopu. (1:4) Odehráli jsme zápas, o kterém jsem napsal 20 řádků, tedy 19 řádků zbytečných. Aspoň, že v kabině jsme to vzali s nadhledem a noví hráči mohli být zkasírováni. No nic, i takové dny jsou….

 

Branky SKS: 79´Syrový

Zizzé

FANSHOP

Snapback

ČEPICE - SNAPBACK

600 Kč

Zakoupit

Silikonový náramek

Silikonový náramek

50 Kč

Zakoupit

Dres

DRES

750 Kč

Zakoupit

Brýle

Brýle

120 Kč

Zakoupit

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY