O35 - Sokol Řepy 2:2 (1:0)

RepyWhat´s UP - Po čtyřech měsících vzkřísit nejstarší střešovický tým. La vecchia squadra di guardia. Z mrtvých vstání mělo pomoci založení whatsupové skupiny, každodenní diskuse o 100 a více zprávách vlily do členů novou energii. Špičkování a rýpání se přeneslo i na hřiště, což v tomto případě mělo pozitivní dopad. S výsledkem může být staronový trenér Novák spokojený.

První čtvrthodina byla velmi vyrovnaná. My jsme stíhali se soupeřem běhat, a tak jsme nabídli i zajímavé akce. První branku si obstaral zcela sám Melounek. Dostal pod tlak brankáře, donutil ho svým atakem k chybě, a získaný míč mohl pohodlně uklidit do branky. (1:0) V naší brance působil Syrový. A jeho počínání je nutné označit za zdařilé. Po příští zápasy bych ho na tento post opět navrhl, jeho užitečnost gardě výrazně vzrostla. Druhý poločas pro nás nezačal příliš dobře.

Soupeř dobře zakombinoval a ve výsledku bylo snadné srovnání. Bohužel ve druhém poločase se na nás začala projevovat fyzická nekondice, a z našich tří řad se stávala jedna. Přesto jsme i nadále bojovali o dobrý výsledek. Také trenér Novák nerezignoval a neustále burcoval naše hráče k pohybu. Bohužel druhé brance soupeře jsme nezabránili. Na jaře jsme takové zápasy pak prohráli o parník. Tentokrát se však nestalo. Pokud byla síla, snažili jsme se o vyrovnání.

To se nakonec podařilo. Pačanda předvedl ukázkový centr do vápna a ten Zizzé srazil do řepské sítě. (2:2) Na první zápas v nové sezóně dobrý výsledek. Snad i na dále bude v gardě what´s up!

Branky: 23´ Melounek, 66´Zizzé