O35 - Čechie Smíchov 3:5 (2:3)

C.SmichovWhat´s UP II. - Pokusit se po delší pauze zase vyhrát. Zápas mnoha branek. Soupeř, se kterým jsme doma ještě neprohráli. Do vedení hned v 1. minutě. Komunikace what´s up vylosovala dnešní sestavy.


Objevily se nové tváře, někteří naopak omarodili. Každopádně hned v první minutě Kopsa zachytil rozehrávku soupeře a předložil precizní nahrávku Zizzému a šli jsme do vedení. (1:0) O osm minut později však bylo srovnáno. Soupeř z dálky úspěšně loboval. V 18´ jsme však šli zase do vedení. Kopsa posunul po lajně míč Zizzému, ten z poloviny hřiště zatáhl míč do vápna a vybídl ke skórování Pačandu. (2:1)

V prvním poločase jsme byli velmi aktivní, jenže Zizzé dvakrát neuspěl sám před gólmanem, neujali se střely Pačandy, Syrového ani hlavička Kašpara, ani pohledná akce Věchtíka, kterou zakončil těsně nad Zizzé. A soupeř trestal hned dvakrát. (2:3) O půli jsme tekli o jednu branku.

V druhém poločase už byla znát únava. Začali jsme kazit rozehrávku a i pohybově začínal mít soupeř navrch. Soupeř nám odskočil po střele k tyči o dvě branky. (2:4) Přesto se nám v 61´podařilo snížit. Po rohovém kopu Kopsy se prosadil Martínek hlavou. (3:4)

Snažili jsme se o vyrovnání, následkem otevřené obrany jsme však nabídli soupeři zápas rozhodnout. Do otevřené obrany s kličkou brankáři na závěr. A bylo to. (3:5) I přes snaživý výkon jsme prohráli. Na vítězství čekáme dál.

Branky: 1´Zizzé, 16´Pačanda, 61´Martínek

Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • OC šestka