Garda má zatím na podzim vyrovnanou bilanci

Podzim 2018 zatím přinesl tři zápasy nejstaršího střešovického týmu – gardy SKS.

Bilance těchto zápasů je výhra, remíza a prohra, i v tomto pořadí.

SK Střešovice 1911 garda – Čechie Smíchov garda 6:1

V tomto zápase za zmínku stojí 4 trefy do černého od Melounka. Další branky přidal Obermajer a Barták. Další informace ze zápasu nedorazily anebo byly cenzurovány.

SK Střešovice 1911 garda – Sokol Řepy 3:3

Zápas dvou rozdílných poločasů. V 1. poločase byla u našich hráčů síla i energie. Přestože soupeř byl poměrně silný, někteří hráči ještě hrají soutěž a navíc jich z Řep dorazily dvě desítky, první půlhodina patřila jednoznačně nám. Po rohovém kopu se nekompromisně prosadil Martínek, pak do sólo úniku vyzval Melounek Zizzého, který ho střelou k tyči úspěšně dokončil. Třetí branku si pak připsal Hampacher z pozice brankáře. Jeho dlouhý výkop z ruky řepský stoper tak nešťastně hlavičkoval, že přeloboval vlastního brankáře. A pak už jen docházeli síly a energie a síly, už jsme zalezli jen na naše vápno bez možnosti reagovat a bránit hře soupeře. A čekali na snížení na 3:1, na snížení 3:2 a nakonec na vyrovnání. A nakonec jsme byli i rádi za remízu.

SK Střešovice 1911 garda – Nebušice garda 0:3

Ve třetím zápase nás čekal soupeř nejtěžší. A bylo to na hřišti znát. Místy nás jednoznačně přehrával. Přesto jsme si i my vypracovali nadějné pozice ke skórování. Nejnebezpečnější nakonec byly střely Melounka. Druhý a třetí gól jsme dostali až v samotném závěru, takže přestože jsme neodehráli špatný zápas, museli jsme přiznat porážku. V závěru podzimu nás čekají ještě dva zápasy.