vice micuLibeň - Naši nejmladší fotbalisté po minulém týdnu, kdy získali stříbrné medaile v Benešově, dnes dosáhli na metu úplně nejvyšší!

poharyStochov - V sobotu 28.11.2015 jsme se zúčastnili prvního halového turnaje v tomto zimním období. Obsazení turnaje bylo zajímavé a byly jsme tam pouze dva pražské týmy. Podzimní část (soutěž) jsme odehráli na dvě hřiště a vždycky proti nám stál soupeř, který byl o rok starší (z větší části).

DubecDubeč - 3. kolo jarní soutěže nás čekal v neděli odpoledne výlet do Dubče (02) k soupeři, který nás na podzim porazil rozdílem 16 branek. Do zápasu jsme vůbec nenastupovali s nějakými novými nebo upravenými pokyny ale jako vždy jsme po klukách chtěli, aby hráli v pohybu, v rychlosti, pracovali s míčem na kopačce a hlavně aby střílely.

PSK_UnionStřešovice - Druhé kolo jarní soutěže k nám přijel soupeř z PSK Union roč. 02 v šestičlenné sestavě s jednou 03. Do zápasu jsme vstoupili lépe než soupeř, dobře jsme pracovali s balonem a chtěli jsme kombinovat. Bohužel naší hře scházel větší pohyb a hlavně rychlost, jak pohybová tak v myšlení.

vice_micuKladno - I dnes pokračovalo čtení z fotbalového slabikáře Smile. Dopoledne jsme odehráli první kolo, 5 zápasů, jarní ligy pořádanou SK Kladno. Liga je obsazená čtrnácti týmy z Prahy i okolí a každý s každým hraje 2x. (Nusle, Bohemka, Motorlet, Beroun, Králův Dvůr, 1.FK Příbram..)