FC Zličín - SPŘ 'B' 8:1 (4:1)

ZlicinZličín - Předposlední podzimní kolo nás zavedlo na hřiště nejlepšího celku naší skupiny - na Zličín. S několika posilami z "áčka" jsme nezačali úplně šťastně. Po několika zaváháních se soupeř brzy dostal do dvoubrankového náskoku. Naši hráči ale nesložili zbraně a statečně se vrhali do protiútoků,
při kterých jsme měli i několik šancí na snížení. Ale opět nás potrápila koncovka. Přestože jsme dál bojovali, větší fotbalová kvalita byla na straně soupeře, který ještě do poločasu přidal dvě branky. Nám se podařilo po dalekonosné střele Marka Immera snížit na poločasových 4:1. Do druhého poločasu jsme vyměnili brankáře a Vašek Hrdlička v brance, přes 4 obdržené branky, nezklamal. Hra vypadala stejně. Soupeř se snadněji dostával do šancí, které přesně zakončoval. I my jsme měli šance po rychlých protiútocích, ale branka pro nás zůstala zakletá. Konečný stav odráží dění na ploše, ale nám by rozhodně slušelo více vstřelených branek. 
                                                                                                                                     
Statistika: FC Zličín - SK Střešovice 1911 8:1 (4:1), branka: Marek Immer
Sestava: Eliška Kulichová ( Vašek Hrdlička) - Ivan Žďárský, Kuba Vidner, Milan Hrdlička - Lukáš Barták, Lukáš Rys, Martin Novák, Štěpán Jeleček, Marek Immer, Hidetaka Hironaka, Jan Ďubašík

Jiří Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY