SPŘ'B' - SK Slavia Praha-dívky 0:1 (0:0)

slavia-praha5Střešovice - Tak jsme se také konečně dočkali a začala nám jarní část tohoto ročníku. K prvnímu utkání přicestovaly dívky z SK Slávie Praha, které jsme na podzim porazili. Do zápasu jsme nastoupili se dvěma posilami z "áčka".
 
Od začátku byla na našich hráčích vidět chuť do fotbalu. Obrana pracovala dobře, soupeřky jsme do zakončení nepouštěli. V útoku jsme byli nebezpečnější a vypracovali si také několik šancí, zejména po sehrávkách nebo střelách napravo hrajícího Lukáše Bartáka, který to s o hlavu vyšší soupeřkou neměl jednoduché. Šanci na zakončení měli také Vašek Hrdlička a Hidetaka, ale chyběl nám klid v koncovce. Po bezbrankovém poločase se obraz hry moc nezměnil. Soupeřky byly o něco lepší v kombinaci, ale my to doháněli bojovností. Po ojedinělé šanci slávistek jsme dostali gól po malém a asi jediném zaváhání obrany, kdy po centru ze strany jsme neubránili nabíhající hráčku. Naše snaha na vyrovnání byla velká, bohužel jsme se prezentovali pouze střelami z dálky, které slávistická brankářka spolehlivě pochytala. Naši hráči si určitě zaslouží pochvalu za předvedenou bojovnost a snahu, kterou jsem u nich už dlouho neviděl. 
Sestava: Eliška Kulichová - Filip Kodytek, Marek Immer, Martin Novák, Lukáš Barták, Lukáš Rys, Milan Hrdlička, Vašek Hrdlička, Hidetaka Hironaka, Štěpán Horáček
Statistika: SK Střešovice 1911-SK Slávia Praha dívky 0:1 (0:0)

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY