AFK Union Žižkov - SPŘ'B' 1:1 (1:0)

U.ZizkovŽižkov - Páteční zápas nás zavedl na hřiště AFK Unionu Žižkov. Na hřiště tak zapadlé, že dvě třetiny týmu na cestě zabloudily. 30 minut před výkopem nás bylo 6. Našstí dorazili zanedlouho dva hráči a my mohli nastoupit. Zbytek týmu dorazil těsně před výkopem.
Do zápasu na přírodní trávě, lépe řečeno "oraništi", jsme vstoupili opět se dvěma posilami z "áčka". Fotbal se hrál odpovídající terénu. Více než kombinace byly k vidění nakopávané míče. Našim klukům chyběl pohyb, jako by byli ještě zamrzlý z počasí, které minulý týden panovalo. Soupeř nebyl nebezpečnější, přesto dal první gól, když v 15. minutě tečoval před naším brankářem špatně hlídaný útočník střelu z dálky. Ani my jsme nebyli bez šancí, vždycky však chyběl důrazný útočínk, který by dotlačil do branky vyražené střely našich hráčů. Ale i na špatném terénu byly vidět pěkné kombinace. Do kabin se šlo za stavu 1:0 pro domácí. Vstup do druhé půle byl výstavní. Prakticky z prvního výkopu se po hezké individuální akci prosadil Marek Immer a bylo vyrovnáno. Začaly se množit fauly, které nebyly vždy správně posuzovány, ale ani z přímých kopů se soupeř nedokázal prosadit. Na konci zápasu jsme se tlačili do branky a chtěli dát rozhodující gól, který visel ve vzduchu. Šancí bylo několik. V poslední minutě byl sám před brankářem Lukáš Barták. Ve chvíli, kdy si zpracoval míč, rozhodčí velmi necitlivě odpískal konec zápasu. S remízou nemůžeme být úplně spokojeni.
Statistika :AFK Union Žižkov - SK Střešovice 1911 1:1 (1:0), branka: Marek Immer

Sestava: Vašek Hrdlička -Eliška Kulichová, Marek Immer, Filip Kodytek - Lukáš Barták, Štěpán Horáček, Martin Novák- Milan Hrdlička, Hidetaka Hironaka, Lukáš Rys, Ondra Merxbauer, Štěpán Jeleček

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY