SPŘ'B' - SK Uhelné sklady 4:3 (3:1)

uhelne_skladyStřešovice - Před odjezdem na Velikonoce nás čekal ještě zápas s Uhelnými sklady. Že bylo díky Velikonocím  dlouhé volno, jsme poznali i na účasti hráčů, a tak jsme si opět museli vypomoci z "áčka". Soupeř na tom byl o hodně hůř, neboť se dostavil pouze v 7 lidech, což k zápasu stačilo a tak se nakonec přeci jen hrálo.
Od začátku jsme se do soupeře pustili a využívali početní převahu. Bylo znát, že máme posilu starších kluků. Akce byly rychlé a často nebezpečné. "Uhelky" jsme před naší bránu vůbec nepouštěli. První gól vstřelil už v 5´Lukáš Barták po krásně zahraném přímém kopu, kdy se trefil přesně pod břevno. Druhou branku přidal v 8´ Honza Ďubašík, posila z áčka. Dál se valily útoky na soupeřovu branku, a bylo jen škoda, že se neujala nějaká z mnoha šancí, které jsme měli. Před Elišku Kulichovou, která se v naší brance moc nenadřela, se soupeř dostal jen dvakrát, díky bohu proměnil jen jednu šanci, ale to už jsme vedli 3:0, když se podruhé v zápase trefil Honza Ďubašík.
Do druhého poločasu přibily v sestavě soupeře dvě posily a hned to bylo na hře znát. My se sice pořád dostávali do šancí, když se do kombinací zapojili všichni hráči, ale gól dát se nám dlouho nedařilo. Tentokrát se i Uhelné sklady dostávaly na dostřel a zanedlouho snížily. Ještě jednou jsme odskočili soupeři na rozdíl 3 branek, když se podruhé v zápase prosadil Lukáš Barták, ale to bylo z naší strany vše. Pak už skóroval jen soupeř. Dokázal ještě snížit na 4:3. Kluci si ale sáhli na dno sil a vítězství jsme si už vzít nenechali. Po právu jsme se radovali z první jarní výhry. Opět jsme viděli koncert našich neproměněných vyložených šancí. 

Statistika:
SK Střešovice 1911 - Uhelné sklady 4:3 (3:1), branky: Lukáš Barták 2, Honza Ďubašík 2
Sestava: Eliška Kulichová - Dan Lega, Kuba Suchánek, Martin Novák - Lukáš Barták, Honza Ďubašík, Štěpán Horáček - Štěpán Jeleček, Nicolas Bauer, Jevhenij Plietnikov
Jiří Barták 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY