Bohemians Praha - SPŘ'B' 5:2 (3:1)

Bohemians_PhaStřížkov - Slavnostní májové odpoledne nás zastihlo na Střížkově na hřišti místních Bohemians Praha. Přijeli jsme se záměrem porvat se o výsledek a navázat na hru, kterou v poslední době předvádíme. A cíl jsme splnili. Sice jsme nebodovali, ale k tomu nebylo daleko. Ale popořadě.
Úvod nám vyšel na jedničku. Prakticky ze druhé akce jsme se po ose Honza Ďubašík a Lukáš Barták ujali vedení. ( krásná sehrávka do běhu a výborné zakončení). To běžela 2'. Bohužel ve 4' minutě to už bylo 1:1. Zatímco soupeř se prezentoval kombinační hrou, my jsme k soustředěné obraně přidalli  rychlé protiútoky. Do poločasu jsme se již do branky netrefili, ač jsme opět šance měli, ale většinou končili nepřesnou sehrávkou nebo nedůraznou střelou. To soupeři se vedlo lépe a po několika hezkých akcích se ujal poločasového vedení 3:1.
Druhá půle vypadala jinak. Zpevnili jsme obranu a najednou se bohemáci před naší branku nedokázali dostat tak jednoduše. Ve středu se přidala i kombinace a najednu bylo horko i před brankou klokanů. Pohříchu se ujala jen pěkná střela Filipa Kodyteka po rohovém kopu a následném závaru. Po chvíli měl velikou šanci Lukáš Rys a po něm i Ondra Merxbauer, ale balón do branky neprotlačili. V závěru se soupeři podařili dva brejky do odkryté obrany a tak není konečný výsledek 5:2 úplně spravedlivý. Kluky musím pochválit za předvedený výkon. Zdá se , že naše výkony jdou nahoru, i  zásluhou  kluků z "áčka", kteří nám chodí vypomáhat.
Jiří Barták

Statistika:Bohemians Praha - SK Střešovice 1911 5:2 (3:1) branky: Lukáš Barták, Filip Kodytek

Sestava: Vašek hrdlička - Eliška Kulichová, Marek Immer, Filip Kodytek - Lukáš Barták, Honza Ďubašík, Lukáš Rys - Milan Hrdlička, Štěpán Jeleček, Tomáš Novotný, Ondra Merxbauer

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY