SPŘ'B' - SK Ďáblice 1:1 (0:1)

DabliceStřešovice - V sobotním utkání jsme narazili na soupeře ze středu tabulky - na SK Ďáblice. Na podzim jsme s tímto soupeřem prohráli, ale měli tolik šancí na gól, že utkání mohlo tenkrát skončit úplně jinak. Tentokrát jsme chtěli vyhrát. Do utkání jsme nastopili poíleni o 3 hráče našeho áčka. Začátek utkání nám nevyšel podle představ. 
Soupeř lépe kombinoval a dostával se na dostřel k naší brance. Obrana ale pracovala dobře a co nezastavila,.chytila velmi dobře hrající Eliška Kulichová. Naše akce byly typické. Nahrávka doprava na Lukáše Bartáka, jeho rychlý postup k brance a pak ... ( buď nepřesná sehrávka nebo nedůrazná střela). Výbroně uprostřed zálohy pracoval Marek Immer a tak naše šance postupně přibývaly. Asi v polovině prvního poločasu padla první branka - bohužel do naší sítě, kdy jsme nedokázali pokrýt dorážejícího hráče. Ještě jednou nám zatrnulo, když po podobné akci opět dorážel nepokrýtý protihráč, ale míč za Elišku nedostal. Poslední dobou míváme lepší druhé poločasy a tak jsem byl zvědavý co předvedou kluci tentokrát. Byla na nich znát touha s výsledkem něco udělat. Nástup byl senzační - roh už v 47', přesný centr Milana Hrdličky a pohotová střela Marka Immera. 1:1. Dále se  nám Dařilo zastavovat akce Ďáblic daleko od naší branky. Kluci najednou ožili, akce byly pohlednější, častá kombinace nás dostávala na dostřel branky, ale další gól ne a nepadnout. Velké šance byly především po rohových kopech Milana Hrdličky. Stoprocentní šanci na otočení skóre měl Vašek Hrdlička, ale sám před brankářem nedokázal přesně a prudce vystřelit. Protože ani soupeř už branku nepřidal, skončilo utkání remízou. Odehráli jsme další smolné utkání, klukům nemůžeme odepřít snahu a bojovnost, ale chybí klid v koncovce. Tak snad příště.
Statistika: SK Střešovice 1911 - SK Ďáblice 1:1 (0:1), branka: Marek Immer
Sestava: Eliška Kulichová - Milan Hrdlička, Jakub Vidner, Filip Kodytek - Lukáš Barták, Marek Immer, Lukáš Rys - Vašek Hrdlička, Štěpán Horáček, Hidetaka Hironaka, Ondra Merxbauer
Jiří Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY