FK Zlíchov 1914 - SPŘ'B' 2:1 (2:0)

ZlichovZlíchov - Sobotní brzké ráno nás zastihlo na hřišti posledního celku naší skupiny - FK Zlíchov1914. Protože ve stejnou dobu hrála i SPŘ A, i MPŘ A museli jsme si vystačit pouze s kmenovými hráči ročníku 2001. Jen jsem doufal, že nás bude dost, abychom zápas odehráli.
Bohužel, se naplnili nejčernější myšlenky a nás do zápasu nastoupilo všeho všudy 7 (tedy o jednoho méně a bez možnosti střídat). Zápas začal poklidně. Hra se odbývala ve středu hřiště. Po našem prvním výpadu došlo na druhé straně k přečíslení a po rychlém útoku zprava se dostal soupeř do vedení. Hra se začala přelévat z jedné strany na druhou. Na každou soupeřovu akci jsme dokázali oplatit protiútokem, pohříchu opět nedostatečně zakončeném. Vyděli jsme několik střel tradičně aktivního Lukáše Bartáka. Největší šanci jsme měli po krásné sehrávce Štěpána Jelečka na Nicolase Bauera -  bohužel dobře netrefil míč. Těsně před půlí přišla druhá rána - hezky zahraný rohový kop soupeře a nepokrytý útočník nám ramenen dává druhý gól. Do druhé části jsme nasupovali s cílem zvrátit nepříznivý stav. Výborně se na pravé obraně rozehrál Milan Hrdlička. Podnikl mnoho úniků, střel i centrů. Před ním hrající Štěpán Jeleček se přidal a dobře se zapojoval do kombinací. Střed obrany jistila Eliška Kulichová a podala super výkon. Na levé obraně hrající Martin Novák dokazoval, že si kapitánskou pásku dnes zaslouží. Skvěle bránil a často podporoval útok. Střed zálohy patřil Lukášovi Bartákovi, který toho opět hodně naběhal, často střílel, po pěkné samostatné akci dal i náš jediný gól. Začal se přidávat i nalevo hrající Nicolas Bauer. V brance nás držel výborný Vašek Hrdlička. To bylo všech našich "sedm statečných", kteří ve drzhé půli podali nejlepší výkon, jaký jsem od nich letos viděl a je jen škoda, že zápas nedokázali otočit, protože by si to minimálně za druhou půlku zasloužili. Věřím, že pokud bychom byli v plném počtu, v sobotu bychom neprohráli.
Statistika: FK Zlíchov 1914 - SK Střešovice 1911 2:1 (1:0), branka: Lukáš Barták
Sestava: Vašek Hrlička - Milan Hrdlička, Eliška Kulichová, Martin Novák - Štěpán Jeleček, Lukáš Barták, Nicolas Bauer
Jiří Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY