SPŘ'B' - FC Zličín 0:3 (0:0)

ZlicinStřešovice - V předposledním kole jsme na vlastním hřišti přivítali celek FC Zličín, kterému patří čelo naší skupiny. Tomu odpovídal i průběh hry. Soupeř pěkně kombinoval a útočil, naši kluci se bránili a dlouho úspěšně. První půle byla ta vyrovnanější.
Nedokázali jsme podržet balón a zakombinovat a z toho vyplývala převaha soupeře. Hráči Zličína měli územní převahu, ale do žádných velkých šancí jsme je nepustili. Střely blokovali obránci nebo je v klidu pochytala Eliška Kulichovvá. Naše útoky nebyly tak nebezpečné, i když několik střel jsme na soupeřova brankáře taky vyslali. O poločase byl stav lichotivých 0:0. Druhá půlka začala velkým náporem soupeře. Kopal několik rohů za sebou. Z jednoho padla i první branka v 35', když si míč do vlastní branky srazila Eliška. Soupeři se viditelně ulevilo a začal útočit s ještě větší razancí. Druhý gól jsme dostali ve 40', když první střelu zastavila tyč a z druhé strany dorážel nekrytý hráč. Za stavu 0:2 jsme se i my pokusili o několik akcí a zejména spolupráce Lukáše Bartáka a Marka Immera mohla vést ke vstřelení branky. Bohužel naše střely neměly potřebnou razanci a přesnost. Postupně se napravo opět rozehrál Milan Hrdlička, bohužel ani po jeho akcích se dát branku nepodařilo. Soupeř zápas ukočil třetí brankou, kdy sraženou střelu doklepl do branky opět nepkrytý protihráč. Co říct závěrem: na podzim jsme prohráli 1:8, takže na jaře přišlo zlepšení. Obrana pracoval dobře, záloze a útoku se moc nedařilo. Opět se ukázala naše slabina a to střílení gólů.
Statistika: SK Střešovice 1911 - FC Zličín 0:3 (0:0)
Sestava: Eliška Kulichová - Milan Hrdlička, Jakub Vidner, Martin Novák- Lukáš Barták, Marek Immer, Lukáš Rys - Vašek Hrdlička, Ondra Merxbauer, Štěpán Horáček
Jiří Barták   

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY