Sokol Nebušice - SPŘ'B' 3:4 (2:3)

NebusiceNebušice - V horkém pátečním podvečeru jsme zakončili letošní soutěž zápasem se Sokolem Nebušice. Opět jsme hráli pouze s kmenovými hráči SPŘ B. Do branky se postavil Vašek Hrdlička. Eliška Kulichová se posunula na místo středního obránce. Úvod zápasu zastihl naše hráče s myšlenkami někde na víkendu.
 Po hřišti se ploužili, nebyli schopni si pořádně sehrát a tak přišel už ve 4' trest. Nedůrazný odkop od brány vrátil zpátky nebušický útočník a přesně zavěsil. (1:0). To naše hráče probralo. Po pravé straně vodil míš Lukáš Barták a posílal před branku jednu sehrávku za druhou. V 8' jedna taková nahrávka našla nohu Štěpána Jelečka a bylo vyrovnáno. (1:1). Aktivita byla na naší straně. Ve 13' se prosadil Lukáš Barták a pěknou střelou zvýšil na 1:2 pro nás. Na straně Nebušic se k velkému výkonu nadechl  hráč s číslem 8. Po faulu na půlce rozehrál přímý kop tak dobře, že střela propadla Vaškovi za čáru. (2:2). Ani tato šťastná střela soupeře kluky nerozhodila a po další nahrávce zprava zvyšoval na poločasových 2:3 Nicolas Bauer. Druhá půle byla podobná té první. Soupeře jsme ke brance , díky dobré obraně, moc nepouštěli a sólové akce soupeřova hráče č.8 končili většinou mimo naší branku. Ve 42' ukázal přehled Lukáš Rys, který místo očekávané sehrávky na nabíhajícího Lukáše Bartáka, nahrál doleva na úplně volného Hidetaku a ten nezaváhal 2:4. Už jsme doufali v klidný konec zápasu, když se podařilo Nebušicím snížit na 3:4. Soupeř se nadechl k náporu, obrana ale vydržela, naopak po rychlém brejku byl u branky stažen Lukáš Rys, který bohužel nařízenou penaltu nedal, když těsně přestřelil branku. Vítězství bylo zasloužené, i když jsme se o výsledek báli až do konce. Pochvalu zaslouží všichni hráči, který zápas odehráli.
Statistika: Sokol Nebušice - SK Střešovice 1911 3:4 (2:3), branky: Štěpán Jeleček, Lukáš Barták, Nicolas Bauer, Hidetaka Hironaka
Sestava: Vašek Hrdlička - Milan Hrdlička, Eliška Kulichová, Martin Novák - Lukáš Barták, Lukáš Rys, Ondra Merxbauer - Štěpán Jeleček, Hidetaka Hironaka, Tomoki Ishikawa, Nicolas Bauer
Jiří Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY