U10 - SK Horní Měcholupy C 6:0 (0:0, 5:0, 1:0)

H.MecholupyStřešovice - Po dvou vítězných zápasech sezóny jsme v neděli za uplakaného počasí přivítali SK Horní Měcholupy C. Kostru tohoto týmu tvoří hráči, kteří byli v minulé sezoně našimi konkurenty v boji o celkové vítězství v soutěži, proto jsme očekávali vyrovnaný boj. 
V první části hry jsme se do soupeře zakousli a dlouhé minuty okupovali území před brankou soupeře, kde se nám hlavně dařilo pokrývání výkopů od brankáře. Po několika povedených střelách jsme však šli do kabin za bezbrankového stavu 0:0.
O přestávce jsme hráče nabádali k ještě větší aktivitě což se vyplatilo. Po jednom z mnoha výkopů brankáře hostí se k balonu dostal Erik Heller, který střelou z 10 metrů otevřel skore. Po vystřídání celé pětice našich hráčů přidal během jediného střídání dva góly Jirka Hudec a uklidnil jak hráče tak i fanoušky domácích. V průběhu druhé části hry ještě přidali góly Jirka Hudec z trestného kopu a Adam Jakubička dorazil do brány střelu Ondry Jakoubka. Poslední část hry jsme už kontrolovali výsledek a přidali jednu branku po 'brazilské' souhře Fandy Melounka a Ondry Jakoubka. V dnešním utkání naši hráči splnili do puntíku předzápasovou přípravu. Tímto bychom chtěli poděkovat hráčům za výkon a fanouškům za podporu !!!

 

Statistika: SK Střešovice 1911 - Horní Měcholupy C 6:0 (0:0, 5:0, 1:0)
Branky: 3x Jirka Hudec, 1x Ondra Jakoubek, Erik Heller, Adam Jakubučka
Sestava: Patrik Moravec - Metoděj Beran, Jarda Polidar - Michal Novotný, Fanda Melounek - Erik Heller, Michal Čipera, Leon  - Jirka Hudec, Ondra Jakoubek, Adam Jakubička

Naše minulé zápasy

SK Střešovice 1911 - Uhříněves 10:3 (2:0, 3:3, 5:0)
Čechie Dubeč -SK Střešovice 1911 1:9 (1:2, 0:2, 0:5)

 

(Jac)

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY