SK Slavia Praha (dívky) - U10 3:5 (1:2, 1:3, 1:0)

Vršovice - v sobotu zavítal náš tým do Edenu k utkání s dívkami SK Slavie Praha.

K utkání jsme přijeli s vírou ve vlastní schopnosti a v bojovné náledě na což neměla vliv ani absence Fandy Melounka a Erika Hellera.

Od začátku utkání jsme začali soupeřky napadat bez přílišného respektu a utkání bylo vyrovnané. V 10 minutě přišel dlouhý balon za obranu domácích, po kterém byla pískána vysoká noha a následoval trestný kop, který bez větších potíží proměnil Jirka Hudec. Hned v dalším střídání se do míče opřel Jarda Polidar a domácí brankářka lovila míč podruhé. Ještě do konce třetiny však soupeřky využily nedůrazného odkopu s celkem pohodlně snížily na 1:2.

Do druhé třetiny jsme šli s vědomím, že musíme přidat nějaké góly, což se povedlo mírou vrchovatou během tří minut, kdy po naší rychlé rozehrávce od brankáře přes Míšu Novotného se dostal míč k Ondrovy, který prošel obranou a prostřelil brankářku. V dalším střídání se do míče opřel z voleje Michal Čipera a bylo ještě veseleji. Jarda Polidar v další minutě rozehrál rohový kop na přední tyč, kde si jedna z bránících hráček srazila míč do brány. I druhý gól domácích padl po nedůrazu a nedorozumění v našem bránění kdy jsme soupeřkám darovali míč před prázdnou bránu.

V poslední třetině tohoto velmi líbivého utkání jsme jednou inkasovali po našem rohu, kdy útočící hráčka prošla přes obránce a nedala Patrikovi žádnou šanci. 

Sportovně musíme uznat, že hráčky Slavie byly rychlejší a důraznější v osobních soubojích a vítězství nám nedarovaly. 


Statistika: SK Slavia Praha (dívky) - SK Střešovice 1911 3:5 (1:2, 1:3, 1:0)

Branky: 2x Jarda Polidar, 1x Michal Čiepra, Ondra Jakoubek, Jirka Hudec
Sestava: Patrik Moravec - Michal Novotný, Jarda Polidar - Metoděj Beran, Tomáš Novák - Adam Jakubička, Michal Čipera, Leon  - Jirka Hudec, Ondra Jakoubek, Jáchym Thor

Jan Čipera  

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY