U10 - turnaj Meteoru

Ve středu 28.9. jsme přijali pozvání na velmi slušně obsazený turnaj Meteoru, kde se představilo mnoho elitních pražských i  mimopražských oddílů. Všechny zápasy se hrály na UMT3G v areálu Štěpničná.

 

 

První zápas jsme sehráli proti FK Kolín, kdy jsme se během několika minut dostali do vedení 2:0 po brankách Michala Čipery a Fandy Melounka z p.k., který zahrával za podražení Jirky Hudce. Poté však otěže zápasu převzali soupeři, kteři si vypracovali mnoho gólových akcí z nichž se jim podařilo vyrovnat na 2:2.

Další zápas jsme nastoupili proti AC Sparta. Hned po několika minutách si v souboji zranil koleno Michal Čipera, který musel odstoupit nejen z tohoto utkání, ale nakonec ze všech utkání na turnaji. Následná střela z trestného kopu se odrazila k Ondrovi Jakoubkovi, který překonal brankáře soupeře a vedli jsme 1:0. Od této chvíle jsme se dostali pod velký tlak, který se nám dařilo dlouho překonávat avšak nevydrželi jsme až do konce a dvakrát inkasovali na 1:2.

Ve třetím zápase jsme narazili na družstvo Tempo B. Ani toto utkání, které se z počátku vyvíjelo slibně jsme nedokázali dotáhnout ke kýženému vítězství a prohráli 1:2, branku vstřelil Ondra Jakoubek.

Čtrvtý zápas ve skupině byl naším soupeřem domácí celek Meteoru. Po vyrovnaném výkonu se nám bohužel nepodařilo pokrýt jednu ze střel soupeře a prohráli jsme 0:1.

Posledním soupeřem v naší skupině byla Viktoria Žižkov. V úvodu utkání jsme jedenkrát inkasovali a náš velký tlak byl v závěrečných minutách korunován vyrovnávací brankou Jirky Hudce.

Sečteno a podtrželo, se ziskem 2 bodů a skore 5:8 jsme obsadili ve skupině  5 místo a dostali se do bojů o 9-12 místo.

Ve zbývajících zápasech se však začala projevovat únava našich hráčů, kdy jsme celý turnaj absolvovali pouze s 2 obránci, kteří prakticky neměli možnost střídat a na lavičce náhradníků byli po zranění Michala Čipery a odjezdu Leona pouze 2 hráči.

Proti Tempu A jsme uhráli bezbrankovou remízu a prohráli na pokutové kopy v poměru 1:2, čímž jsme se kvalifikovali do bojů o 11. místo. V tomto duelu bylo možno slyšet komentář trenéra 'Co se tady mazlíte vy dva !! ', kterým nabádal své unavené svěřence k větší aktivitě a pohybu.  V závěrečném souboji proti Bohemians 1905 se nám nepodařilo vstřelit branku a prohráli jsme 0:1.

 

Závěrem lze říci, že na takto silně obsazeném turnaji jsme ani v jednom zápase herně ani výsledkově nepropadli a kluci bojovali ze všech sil za což zaslouží naše uznání. Bohužel se však negativně projevila absence několika hráčů (Erik, Tomáš, Jarda, Metoděj)   

 

Zápasy:    

SK Střešovice 1911 - FK Kolín             2:2

SK Střešovice 1911 - AC Sparta           1:2

SK Střešovice 1911 - Tempo B            1:2

SK Střešovice 1911 - Meteor               0:1

SK Střešovice 1911 - Viktoria Žižkov    1:1

SK Střešovice 1911 - Tempo A            0:0 pok. kopy 1:2

SK Střešovice 1911 - Bohemians 1905  0:1  

 

Branky: 2x Ondra Jakoubek, 1x Michal Čipera, Jirka Hudec, Fanda Melounek
Sestava: Patrik Moravec - Michal Novotný, Fanda Melounek- Adam Jakubička, Michal Čipera, Leon Škrabák, Jirka Hudec, Ondra Jakoubek, Jáchym Thor, Sebastian Brown

(jac)

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY