U10 - ČAFC 12:6 (2:1, 5:2, 5:3)

CAFCStřešovice - v tomto kole jsme přivítali na naší trávě mužstvo ČAFC Praha. Utkání slibovalo od začátku zajímavou podívanou a nakonec jsme se dočkali i bohaté gólové úrody v obou brankách. Úvod utkání patřil našim hostům, kteří se v prvních minutách dostali do jednobrankového vedení. Do konce první části hry se Jirkovi Hudcovi podařilo vsítit dvě branky a do přestávky jsme šli za stavu 2:1.

 

Druhá část hry nabídla zcela jiný ráz hry, nejdříve Metoděj zvýšil na 3:1 a potom přidali góly Michal Čipera, Leon Škrabák - pro toho byla první gólová trefa za SKS - gratulujeme !! a Metoděj Beran. Poté se hostům podařilo zkorigovat skóre dvěma přesnými zásahy a ještě před hvizdem opět Jirka Hudec upravoval na 7:3.

Do poslední třetiny se vyměnily branky, ale obraz hry zůstal podobný, padaly branky na obou stranách. Za naši stranu vstřelili branky Jirka Hudec(2), Michalové Novotný a Čipera a Metoděj Beran po jedné a soupeři se radovali celkem 3x.


Po ukončení zápasu se konala malá oslava našich hráčů, kdy Jirka Hudec, Fanda Melounek, Erik Heller a Michal Čipera slavili své 9. narozeniny v restauraci U Dvou.

Kvůli nemoci se nemohl účastnit Erik, kterému tímto přejeme vše nejlepší a brzké uzdravení.

 

Statistika: SK Střešovice 1911 - ČAFC Praha 12:6 (2:1, 5:2, 5:2)

Branky: 5x Jirka Hudec, 3x Metoděj Beran, 2x Michal Čipera, 1x Michal Novotný, Leon Škrabák
Sestava: Patrik Moravec - Fanda Melounek, Michal Novotný, Jarda Polidar, Metoděj Beran, Tomáš Novák, Adam Jakubička, Michal Čipera, Leon Škrabák, Jirka Hudec, Venca Hrdlička

(jac)

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY