Háje SOS - U10 3:9 (2:1, 1:3, 0:5)

HajeHáje - První skutečně podzimní sobotu jsme ráno zavítali na hřiště SOS Háje na UMT v areálu školy Schulhoffova. Povzbuzeni našimi předchozími výsledky jsme chtěli vyhrát i toto utkání. Začátek hry tomu plně nasvědčoval, kdy jsme hned od úvodních minut měli značnou herní převahu, nastřelili domácí tyč a Metoděj v 7 minutě otevřel skóre. Hned nato bylo však vyrovnáno po špatném obsazení protihráčů, kdy byl Partik zcela bezmocný proti útočníkům soupeře.

Nepoučili jsme se z naší chyby a za chvílku už domácí vedli 2:1 po  velmi podobném přečíslení naší obrany. Tak i skončila první část hry, kdy jsme ještě nastřelili tyč a neproměnili několik příležitostí. Druhá třetina začla naším srovnávacím gólem po střele z kopačky Ondry Jakoubka. O několik minut později se prosadil Jirka, který nedal brankáři šanci. Vedení nás, ale opět dlouho netěšilo a domací vyrovnali opět po nepřesvědčivém pokrytí domácích útočníků a střele z bezprostřední blízkosti. Jirka však obul střelecké kopačky a po teči bránícího hráče vsítil jěště jeden gól čímž strhnul vedení na naši stranu. Ve třetím dějství jsme pevně převzali otěže zápasu do svých rukou a po gólech Míši Novotného, Čípy, Ondry hlavou po rohovém kopu, opět Čípy a Fandy jsme jasně rozhodli zápas do našeho vítězství. V této části hry nás několikrát podržel svými zásahy Patrik, kterého kluci ještě několikrát nechali vyniknout tím, že nechali útočníky soupeře zcela volné. Z tohoto utkání pro nás vyplývá několik poučení, v obrané fázi musíme rychleji a důrazněji pokrývat soupeře a dále pokud na tréninku cvičíme střelbu, pak to není samoúčelné, ale je potřeba se plně soustředit, abychom během zápasů lépe proměňovali šance.


Všichni kluci zaslouží poděkování za bojovnost a výkon a fanoušci za neutuchající povzbuzování v tomto chladném ránu.


Vítězstvím kluci dali ten nejhezčí dárek trenérovi Fandovi Melounkovi, který právě 8.10. slaví své narozeniny, gratulujeme !!!


Statistika: SOS Háje - SK Střešovice 1911 3:9 (2:1, 1:3, 0:5)

Branky: 2x Jirka Hudec, Michal Čipera, Ondra Jakoubek, 1x Metoděj Beran, Michal Novotný, Fanda Melounek

Sestava: Patrik Moravec - Fanda Melounek, Michal Novotný, Jarda Polidar, Metoděj Beran, Tomáš Novák, Adam Jakubička, Michal Čipera, Leon Škrabák, Jirka Hudec, Jáchym Thor, Jirka Hudec

(jac)

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY