U10 - Spartak Hrdlořezy 20:2 (8:0, 9:0, 3:2)

Střešovice - dnes jsme hostili hráče Spartaku Hrdlořezy, kteří přijeli na naše hřiště s několika členy mladší přípravky. Tato skutečnost se projevila na celkovém obrazu hry od samého začátku utkání. Do utkání jsme nastoupili s několika změnami v naší sestavě, kdy z rodinných důvodů či kvůli nemoci chybělo hned několik hráčů (Jáchym, Tomáš, Leon)

Naopak nás velice potěšilo, že se po nemoci na zápas přišel podívat rekonvalescent Erik.

V první části hry jsme během prvních 10ti minut nastříleli soupeři 5 branek (2x Jirka a Fanda,1x Čípa) což nastínilo celkový výsledek. Do první přestávky přidal čistý hattrick Metoděj a bylo to 8:0. Druhá část hry přinesla v síti soupeřů ještě o jeden gól více a vyhráli jsme ji poměrem 9:0 (4x Metoděj, 2x Ondra, 1x Fanda, Míša Novotný a Jarda Polidar) Do třetí části hry jsme udělali změnu na postu brankáře, kdy jsme do branky postavili Míšu Novotného a Patrik šel na levý okraj obrané řady. Tuto část hry jsme vyhráli 3:2 kdy se o góly podělili 2x Čípa a 1x Metoděj. Soupeři se po dvou našich rozích dostali před našeho brankáře a také zažili radost ze vstřelené branky.


Statistika: SK Střešovice 1911 - Spartak Hrdlořezy 20:2 (8:0, 9:0, 3:2)

Branky: 8x Metoděj Beran, 3x Michal Čipera, Fanda Melounek, 2x Jirka Hudec, Ondra Jakoubek, 1x Michal Novotný, Jarda Polidar 

Sestava: Patrik Moravec - Fanda Melounek, Michal Novotný, Jarda Polidar, Metoděj Beran, Adam Jakubička, Michal Čipera, Jirka Hudec, Ondra Jakoubek

(jac)

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY