U10 - Újezd Praha 4 5:5 (1:1, 2:2, 2:2)

Střešovice - v neděli za slunečného počasí jsme přivítali tým hrající pod hlavičkou Újezd Praha 4, který hostuje z FC Jílové. Podzimní počasí si vybírá svou daň a nemoc nedovolila nastoupit hned několika našim hráčům Ondrovi, Tomášovi a Jáchymovi. Naopak potěšující bylo, že po dlouhých týdnech mohl poprvé nastoupit Erik.

První třetina hry začala oboustranně opatrně a hra se přelévala od jedné branky ke druhé. V 10. minutě jsme se poprvé radovali po brance Metoda po důrazném sledování míče u brány soupeře. Ve 14. minutě však bylo vyrovnáno z pokutového kopu po faulu u rohového praporku (pro připomenutí u přípravek je pokutové území po celé šířce hřiště).

Druhou část hry jsme začali aktivně s cílem vstřelit nějaké góly což se povedlo v 5. a 8. minutě po brankách Čípy a Metoda. Bohužel toto vedení nás ukolébalo a ještě do konce třetiny bylo vyrovnáno po rychlých protiútocích soupeře.

Třetí třetina začala trestným kopem hostí z hranice pokutového území, kdy Míša v naší brankce neměl šanci chytil přesnou a umístěnou střelu. Vyrovnání jsme se však dočkali během několika minut z kopačky Čípy po spolupráci s Metodem. Hosté však po střele ze střední vzdálenosti šli opět do vedení na což jsme odpověděli Jirkovým gólem v 10. minutě poslední části hry.

Nevídaná situace nastala v poslední minutě utkání, kdy hosté stříleli trestný kop z bezprostřední blízkosti. Střelu hostujícího hráče Míša vyrazil směrem od brány, v tuto chvíli rozhodčí poprvé písknul do píštalky konec utkání, než však dozněl celý záverečný hvizd, balón se díky velké falši stočil od tyče do branky a tento gól nebyl uznán.
K hodnocení zápasu, v této sezoně se nám stalo poprvé, že jsme soupeři doslova darovali góly ze standardních situací, které měly zásadní vliv na celkový výsledek utkání. Do dalších zápasů si musíme vzít poučení a vyvarovat se zbytečných faulů v blízkosti naší brány.  

 

Statistika: U10 - ÚJEZD Praha 4 5:5 (1:1, 2:2, 2:2)

Branky: Michal Čipera 2, Metoděj Beran 2, Jirka Hudec

Sestava: Michal Novotný - Fanda Melounek, Patrik Moravec, Metoděj Beran, Adam Jakubička, Jirka Hudec, Leon Škrabák, Jarda Polidar, Michal Čipera, Erik Heller

(jac)

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY