U10 - Bohemians 1905 U9 8:9

Bohemians_05Střešovice - Ve středu dne 28.3. jsme si k poslednímu domácímu přípravnému utkání před začátkem jarních mistrovských utkání pozvali tým Bohemians 1905 ročníku 2003. Utkání se hrálo na 4 části hry po 15-ti minutách, tak aby trenéři obou týmů mohli vyzkoušet co nejvíce hráčů a herních variant.

Pro náš tým je důležité, že jsme vyzkoušeli hráče na nezvyklých poslech, kde mnozí z nich ukázali jak jsou na tom s fotbalovým umem v situacích, které pro ně mohou být nové či nezvyklé. Výsledek vyzněl lépe pro hráče Bohemians 1905, kteří o pověstný vlásek lépe zvládali přechod do finální fáze zakončený úspěšnou střelbou. Musím však vyzdvihnout i úsilí a chuť do hry domácích hráčů, kteří si v určitých fázích utkání dokázali vynutit herní i výsledkovou přavahu.


Závěrem bych chtěl poděkovat všem hráčům a věrným fanouškům za podporu během celé zimní přípravy a již se těšíme na jarní boje, které začnou o Velikonočním pondělí!!

 

Statistika: U10 - Bohemians 1905 U9 8:9

Branky: Ondřej Jakoubek 6, Michal Čipera 2

Sestava: Fanda Melounek - Adam Jakubička, Jirka Hudec, Leon Škrabák, Michal Čipera, Erik Heller, Ondra Jakoubek, Tomáš Zahradník, Matyáš

Čipera Jan

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY