FC Čechie Uhříněves - U10 7:8 (1:3, 2:2, 4:3)

Uhříněves - na velikonoční pondělí jsem se i my dočkali prvního jarního mistrovského utkání proti soupeři, se kterým jsme na podzim sice vyhráli, ale jistě si všichni vzpomenou, že to nebyl jednoduchý zápas. 

Za hezkého a fotbalového počasí jsme do zápasu vletěli jako povodeň. Během první minuty jsme po akcích na jeden dotek vstřelili dva góly Jirkou a Ondrou. V tu dobu se zdálo, že celý zápas bude plně v naši režii. Po několika minutách však pronikl kapitán domácích až před našeho brankáře a hned to bylo o jeden gól. Do první přestávky Čípa důrazem přetlačil obránce domácích zmocnil se míče a střelou k tyči zvýšil skóre.

I začátek druhé části hry byl v pod naší taktovkou a Ondra přidal další dva góly. Opět to však byl domácí kapitán, který prošel před Fandu a s přehledem zakončil. Po chvilce se herní situace opakovala a hned to bylo po dvou třetinách 3:5.

V poslední třetině jsme si chtěli vyzkoušet herní variantu s brankářem v poli, tak jak známe z jiných sportů např. futsal, hokej. Pravdou je, že taková hra vyžaduje přesnou a rychlou kombinaci, plné držení míče a herní disciplínu což se nám nedařilo a výsledkem bylo, že jsme 4 minuty před koncem prohrávali 7:6 (během 10 minut jsme dostali 4 branky a zásluhou Erika vsítili jedinou). V té době už v brance stál Tomáš a nevedl si vůbec špatně. Do konce střetnutí kluci ukázali, že se umí poprat o výsledek a po Ondrově vyrovnávací brance tentýž hráč přidal i vítěznou v poslední minutě. Ondra celkem vsítil 5 branek, což je skutečně hezký výkon.


Závěrem bych chtěl hráčům poděkovat za bojovného ducha, který dnes dopomohl k výhře. Bylo vidět, že je třeba pracovat na součinnosti celého týmu tak, abychom nové herní varianty uměli zvládat nejen o tréninku, ale i v soutěžích utkáních


Statistika: FC Čechie Uhříněves - U10 7:8 (1:3, 2:2, 4:3)

Branky: Ondřej Jakoubek 5, Michal Čipera, Jiří Hudec, Erik Heller

Sestava: Fanda Melounek - Adam Jakubička, Jirka Hudec, Leon Škrabák, Michal Čipera, Erik Heller, Ondra Jakoubek, Tomáš Zahradník, Michal Novotný

(jac)

FC Čechie Uhříněves

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY