U10 - Čechie Dubeč 14:1 (7:1, 4:0, 3:0)

DubecStřešovice - za deštivého počasí jsme na našem hřišti přivítali hosty z Dubče, se kterými jsme na podzim vyhráli po velmi vyrovnaném zápase, který jsme rozhodli až po polovině utkání 9:1 a tak jsme byli nedočkaví s jakým týmem hosté dnes přijedou.

Utkání začalo podobně jako minulý týden a během několika prvních minut jsme vedli 2:0. Potom se hra částečně vyrovnala a po naší brance se radovali i hosté. Do konce první třetiny však naši kluci přidali další branky a tak bylo celkem záhy rozhodnuto o osudu utkání.

Druhá část hry byla velmi podobná té první a góly na naší straně stále přibývaly. Zde je třeba připomenout to, že se nám podařilo celkem dvakrát skórovat hlavou po rohovém kopu, což u našeho týmu není až tak častým jevem.
I poslední třetina se hrála na jednu branku s gólovým vyjádřením v náš prospěch.


Poděkování patří všem hráčům za předvedený výkon a fanouškům za podporu v nedělním nevlídném počasí.


Statistika: U10 - Čechie Dubeč 14:1 (7:1, 4:0, 3:0)

Branky: 4 - Michal Čipera, Ondřej Jakoubek, 3 - Míša Novotný, 1 Leon Škrabák, Fanda Melounek, Erik Heller

Sestava: Fanda Melounek - Adam Jakubička, Jirka Hudec, Leon Škrabák, Michal Čipera, Erik Heller, Ondra Jakoubek, Michal Novotný

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY