SK Horní Měcholupy C - SK Střešovice 1911 1:12 (0:5, 0:4, 1:3)

Horní Měcholupy - Již se stalo tradicí, že při našem zápase v Horních Měcholupech vane silný vítr a teplota klesá na hodnoty, které nemají s teplem nic společného. Nejinak tomu bylo i dnes ve třetím jarním kole.

 

Na zápas do Horních Měcholup jsme se těšili, protože nás s tamními hráči i trenéry pojí dlouholeté přátelské vztahy.

Naši kluci nastoupili v poněkud pozměněné sestavě s Míšou v brance, Fandou na levém beku a od druhé třetiny s Ádou na pravém beku a v záloze. Všechny tyto změny lze dle mého názoru hodnotit pozitivně, protože všichni odehráli kvalitní zápas abyli vidět.

Zápas začal poměrně svižně, kdy jsme domácí přikovali před jejich branku a Jirkovi se podařilo hned ve 2. minutě otevřít skóre. Následně jsme Fandou kopali sérii rohových kopů z levé strany, které silně zaváněli gólem přímo z rohu, bohužel ještě neúspěšně. I potom jsme se stále tlačili před branku soupeře a do konce této části hry přidal Jirka ještě 3 branky a Čípa jednu, po I. třetině 0:5 !

Na začátku druhé třetiny se Fandovi podařilo to co bylo již signalizované na začátku zápasu a sice, gól přímo z rohu. Na tento gól jsme do konce třetiny za stálé herní převahy přidali ještě branky Jirkou, Sebanem po akci Jabkina a Fandou, po II. třetině 0:9 !!

I ve třetí části hry jsme měli režii hry pevně v rukou a Jirka přidal v úvodu jednu branku. V následujících minutách jsme jednou inkasovali po několikerém nedorozumění během obranné fáze. Záhy Míša zneškodnil obrovskou šanci domácích kdy se míč po samostatném nájezdu dostal k dorážejícímu hráči, kterého však Míša vychytal skvělým reflexem. Po faulu na půlce hřiště se skutečně exklusivně trefil Erik z trestného kopu, který umístil přímo do pravé šibenice. Do konce zápasu přidal ještě jednu branku Erik, opět přímo z rohového kopu, ale na rozdíl od Fandy odrazem od jednoho z bránících hráčů, po III. třetině 1:12 !!!

 

Závěrem lze zhodnotit utkání jako zdařilé s velkým tlakem na míč, odvahou v osobních soubojích a s mnoha rychlými akcemi na jeden až dva doteky.

 

Statistika: SK Horní Měcholupy C - SK Střešovice 1911 1:12 (0:5, 0:4, 1:3)
Branky: Jirka Hudec 6, Erik Heller 2, Fanda Melounek 2, Čípa, Sebastian
Sestava: Michal Novotný - Fanda Melounek, Erik Heller, Michal Čipera,  Jirka Hudec, Jáchym Thor, Adam Jakubička, Sebastian Brown

(jac)

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY