U10 - SK Slavia Praha dívky 6:5 (2:1, 3:1, 1:3)

slavia-praha5Střešovice - oproti minulému týdnu, kdy vládlo takřka zimní počasí jsme dnes nastupovali do domácího utkání proti dívkám SK Slavie Praha za teplého až letního počasí.Před dnešním utkáním jsme za soupeřek měli respekt, protože jsme vzpomínali na naše podzimní klání v Edenu.

Podle toho jsme i vstoupili do první třetiny a nechali se hráčkami Slavie zatlačit až na dostřel naší branky, kterou hájila Eliška. Časomíra ještě nepřekročila 3. minutu a už jsme po drobném zaváhání v rozehrávce prohrávali 0:1. Hlavním rysem naší hry byl špatný pohyb, nedostatek důrazu a naivní bránění, kdy jsme hráčkám soupeře nechávali příliš prostoru. Toto možná pramenilo i z nedostatku pohybu všech hráčů na hrací ploše. Od poloviny jsme se však začali postupně osmělovat a na krátké chvilky začali přebírat otěže zápasu. Z naší zvýšené aktivity resultovali dva góly do první přestávky.

I první minuty druhé třetiny jsme byli ve stavu strnulosti, ale hostující hráčky nedokázali vstřelit branku. To se však v poměrně krátkém sledu povedlo nám a to dokonce třikrát. Branky padly tak rychle, že velká část diváků jeden gól zapomínala připočítávat k celkovému skóre z čehož po utkání vznikali diskuzní kroužky s hlavním tématem - Kolik to vlastně skončilo ?. Ke konci druhé třetiny slávistky upravily na 5:2.

I třetí část hry začala stejně jako ty předešlé a byli jsme pod tlakem a hned na to jsme vstřelili branku. Rozdíl však byl ve střední a závěrečné fázi hry, kdy jsme začali propadat v obranné fázi a začali jsme dostávat branky za samostatných úniků. Celkové skóre 6:5. 


Dnešní utkání bylo velmi fotbalové na obou stranách, kdy bylo k vidění několik pohledných akcí a střel, avšak je třeba si přiznat, že jsme nebyli celý zápas tím týmem, kdo měl herní převahu.  


Statistika: SK Střešovice 1911 - SK Slavia Praha dívky 6:5 (2:1, 3:1, 1:3) 
Sestava: Eliška Kulichová - Michal Novotný, Fanda Melounek, Erik Heller, Tomáš Zahradník, Michal Čipera,  Jirka Hudec, Leon Škrabák, Adam Jakubička, Sebastian Brown,Ondra Jakoubek

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY