U10 - FC Háje Jižní Město 12:3 (5:1, 3:0, 4:2)

Střešovice - los dnešního kola přvedl na naše hřiště hosty z FC Háje, se kterými jsme v podzimním utkání vyhráli 9:3 až po tuhém boji  5 brankami v poslední části hry a tak jsme k utkání přistupovali s respektem.

 

 

Dnes však byl průběh i výsledek daleko jednoznačnější. V první části hry se nám hned od úvodních minut dařilo přikovat hosty k jejich brance a ve druhé minutě skórovat Čípou. Další dva góly vstřelil Jirka v prakticky totožných herních situacích, kdy předskočil soupeře při rozehrání od brankáře a střelou ze střední vzdálenosti rozvlnil síť. Další branku vstřelil Ondra a náš gólový účet této části hry uzavřel Fanda přímo z rohu. Teprve potom se hosté začali osmělovat a celkem zaslouženě snížili na 1:5.

 

Po změně stran jsme opět udávali tempo hry což se projevilo na trojnásobné změně skóre, kdy se dvakrát trefil Ondra a jednou Čípa. V této části hry jsme několikrát předvedli hru na jeden dotek se zakončením z bezprostřední blízkosti což bylo kvitováno aplausem od spokojeného publika.

 

V poslední třetině jsme přidali ještě několik pohledných akcí, střelbu ze střední vzdálenosti, ale i nedůrazu před naším brankářem, kterým byl opět Tomáš. Opět se gólově prosadil Fanda - tentokrát z pokutového kopu, dvakrát Ondra a jednou Jirka. Hostům se podařilo vstřelit dva góly, z nichž jedna trefa byla přímo ukázková šibenice.

 

Celkově by se dnešní utkání dalo hodnotit jako herně i výsledkově zdařilé. K výkonu našemu týmu gratulujeme !!

 

Statistika: U10 - FC Háje 12:3 (5:1, 3:0, 4:2)

Branky: Ondra Jakoubek 5, Jirka Hudec 3, Fanda Melounek 2, Michal Čipera 2

Sestava:  Tomáš Zahradník - Michal Novotný, Fanda Melounek, Adam Jakubička, Michal Čipera, Jirka Hudec, Erik Heller,Ondra Jakoubek, Sebastian Brown 

(jac)

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY