Junior Praha - U10 9:3 (4:0, 0:2, 5:1)

Malešice - 19. kolo nás zavedlo na hřiště vedoucího Junioru, kteří doposud vyhráli 17 utkání a pouze jednou prohráli s celkovým skóre 253:61. Po sérii našich vítězství jsme očekávali kvalitní a pohledné utkání a doufali jsme v bodový zisk. Z pohledu bodového zisku jsme se však na dostřel domácích dostali pouze v druhé třetině, ale popořádku.

Už od začátku jsme se dostali pod velký tlak domácího týmu, který ihned začal ukazovat, kdo je na domácím hřišti. Naši kluci se těžko vyrovnávali s rychlou kombinační hrou, nechávali soupeřům příliš prostoru před naší brankou a s důrazem to také nebylo ideální. Součtem všech herních atributů byly čtyři branky v naší síti.

O první přestávce padlo několik dobře mířených rad na adresu našich borců, kteří do druhé části vstoupili jako vyměnění. Začali přistupovat blíže, přidali na rychlosti a důrazu a najednou se obraz hry zcela změnil. Začali se dostávat před domácího brankáře a při jeho rozehrávce Ondra sám ukořistil míč a pohodlně skóroval do prázdné branky. Hned nato se dostali do dalších slibných akcí, ale gól padl až po rohu soupeře, kdy na dlouhou přihrávku za obranu naběhl opět Ondra a střelou mezi nohy brankáře dal naději na lepší výsledek.

Jak se změnil herních projev našich a soupeřových hráčů po první přestávce, tak se změnil i po té druhé, pouze v opačném gardu. Naši opět přestali přistupovat k soupeřům, obrana couvala až před naši branku, důraz jsme již opět začali postrádat a tak nebylo divu, že jsme nakonec dostali pět branek. V poslední minutě z rohu upravil Fanda na konečných 9:3.


Utkání bych zhodnotil jako zápas tří zcela rozdílných třetin, kdy misky vah nám byly nakloněny pouze jedenkrát. Kluci však ve své třetině ukázali, že pokud se hraje rychle, důrazně a v pohybu tak se dá hrát s každým soupeřem.Statistika: Junior - U10 9:3 (4:0, 0:2, 5:1)

Branky: Ondra Jakoubek 2, Fanda Melounek 1

Sestava:  Michal Novotný  - Fanda Melounek, Adam Jakubička, Jirka Hudec, Erik Heller, Ondra Jakoubek, Michal Čipera, Tomáš Zahradník, Lukáš Rys, Lukáš Barták

(jac)

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY