U10 - PSK Union 8:2 (2:0, 0:2, 6:0)

Střešovice - Další jarní mistrovský zápas máme za sebou. V předehrávce 20. kola jsme na našem hřišti přivítali tým PSK Union. Do zápasu jsme vstupovali po nedělním utkání na Junioru s vědomím, že kombinační hra v pohybu a důraz v osobních soubojích  je klíčem k přehrání soupeře.

A v podobném stylu jsme zahájili utkání. Rychle jsme přistupovali k soupeři, nedávali jsme mu čas na kvalitní rozehrávku a pokoušeli se o častou střelbu. Oba dva góly vstřelil Jirka Hudec po presingu celého našeho týmu na míč při rozehrávce brankáře.

Do druhé části hry jsme na hřiště poslali hráče, kteří se vrátili po dlouhodobějších absencích zaviněných zraněními či školou v přírodě. Toto mělo vliv na obraz hry, soupeř se začal osmělovat a pomalu se přibližoval na dostřel naší branky. Po jedné nevině vyhlížející akci přišla zbytečná malá domů, po které soupeři proměnili pokutový kop. Tím se do hry dostali ještě více a nebylo divu, že jsme po nedůrazu v obranné fázi dostali ještě jeden gól, po 2. třetině 2:2.

Po druhé přestávce došlo k herní proměně našeho týmu, který navázal na výkony v 1.třetině. Velmi často jsme se dostávali do bezprostřední blízkosti branky soupeře a postupem času začalo narůstat skóre v náš prospěch, branky vstřelili Jirka a Leon 2, Ondra a Sebastian. Celkove skóre se zastavilo na konečných 8:2.


Pokud sečteme po jednotlivých třetinách naše posladní dva zápasy tak se dostáváme k tomu, že jsme 3 třetiny vyhráli celkovým skórem 10:0 a 3 třetiny prohráli 1:11. Což nám dává obrázek o tom, nakolik je v každém zápase nutné soustředit se na každý míč a nakolik se projeví ustrašený, bázlivý výkon bez patřičného pohybu. 

 

Statistika: U10 - PSK Union 8:2 (2:0, 0:2, 6:0)

Branky: Jirka Hudec 4, Leon Škrabák 2, Ondra Jakoubek 1, Sebastian Brown 1

Sestava:  Fanda Melounek - Adam Jakubička, Jirka Hudec, Erik Heller, Ondra Jakoubek, Michal Čipera, Tomáš Zahradník, Sebastian Brown, Leon Škrabák, Jáchym Thor

(jac)

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY