TJ Sokol Újezd Praha 4 - U10 5:9 (1:1, 1:4, 3:4)

Újezd - V předposledním kole mistrovských utkání jsme jeli rozhodnout o konečném druhém místě tabulky proti třetímu týmu pod hlavičkou Újezd Praha 4, za který v této sezóně  nastupují hráči FC Jílové. Všichni jsme měli na paměti podzimní utkání, které bylo velmi vyrovnané až do posledních minut.

 

 Utkání se hrálo na velmi kvalitní umělé trávě nejnovější genarace za hezkého fotbalového počasí. V první části hry se naši natlačili před branku soupeře a zdálo se, že je jen otázkou času kdy se jim podaří otevřít skóre. Opak byl pravdou, po zaváhání v rozehrávce se k míči dostal domácí utočník, který nedal Tomášovi v naší brance žádnou šanci. Náš tlak ani po tomto góle nepolevoval a hráči se stále tlačili před domácí bránu za pomocí rychlých a přesných kombinací. Do konce této části hry se prosadil z dorážky Čípa a tak se do kabin odcházelo za stavu 1:1.

 

Druhá část hry se nesla ve stejném duchu jako první. Přehrávali jsme domácí hráče pohybem s míčem i bez něj a za chvilku jsme již vedli po brance Jirky, který proměnil rychlý kontr. Z oslav nás velmi rychle vytrhli domácí po gólu z bezprostřední blízkosti, když jsme nezachytili rychlou akci obou útočníků. Avšak hned z rozehrávky kluci prošli na jeden dotek před domácího brankáře a Ondra strhl vedení opět na naši stranu.  Výsledek naše hráče neuspokojil a stále jsme se tlačili před domácí branku. Do přestávky ještě zvýšil hlavou Ondra po  Jirkově střele a Čípa po akci celého týmu. Po 2. třetině 2:5.

 

Jak jsme předpokládali domácí trenér poslal do poslední části hry své hráče, kteří doposud nedostali tolik prostoru na hřišti, čehož jsme bezezbytku využili a  čtyřmi brankami prakticky rozhodli zápas. Postupně se trefili Leon, Fanda, Jirka a Ondra. Po této části hry se na našich hráčích žačala projevovat únava což mělo za důsledek 3 góly v síti dobře chytajícího Tomáše, které však byli pouze kosmetickou změnou skóre bez dopadu na to, že jsme na konec získali tři body a uhájili druhé místo v tabulce !!

 

Závěrem bych chtěl hráčům poděkovat za mimořádně kvalitní výkon v pohybu s míčem i bez něj, důrazem v osobních soubojích a hře jeden na jednoho v obranné i útočné fázi hry.

 

Statistika: TJ Sokol Újezd Praha 4 - U10 5:9 (1:1, 1:4, 3:4)

Branky: Ondra Jakoubek 3,Jirka Hudec 2, Michal Čipera2, Leon Škrabák 1,  Fanda Melounek 1

Sestava:  Tomáš Zahradník - Fanda Melounek, Jirka Hudec, Erik Heller, Ondra Jakoubek, Michal Čipera, Leon Škrabák

(jac)

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY