U10 - SK Viktoria Štěrboholy 5:3 (2:1, 1:2, 2:0)

SterboholyStřešovice - dnes naposledy v této sezóně píšu referát z mistrovského utkání týmu St. přípravky 'B', kterým ve Střešovicích nikdo neřekne jinak než nuladvojky nebo Melounovci. K tomuto utkání k nám zavítal tým z opačného konce Prahy SK Viktorie Štěrboholy.

 

A skutečně jsme si nemohli přát lepší zápas na rozloučenou s mistrovskou soutěží. Náš tým už v minulém kole uhájil skvělé druhé místo a chtělo by se říci, že tým Junioru, který soutěž vyhrál, neměl mezi ostatními týmy vážnější konkurenci.

Dnešní zápas začal v horkém počasí vlažně z obou stran z čehož se po několika jalových situacích před brankou soupeře vymanila chvilka, kdy hostující útočník pronikl naší obranou a s přehledem otevřel gólový účet utkání. Po několika našich střídání se nám podařilo vstřelit do konce třetiny góly Leonem z bezprostřední blízkosti a Míšou po famózním průniku Eriksona.

Po přestávce jsme soupeře přitlačili před jejich branku a po několika slibných akcích rozvlnil síť Fanda střelou ze střední vzdálenosti. Toto bylo bohužel nadlouho labutí píseň našeho týmu, který až do konce této části hry zcela vypadl z role a dovolil hostům srovnat na 3:3.

Ve druhé přestávce padlo několik dobře mířených rad a kluci si z nich vzali ponaučení. Zcela změnili styl hry, dávali míč rychleji od nohy a poměrně často se pokoušeli zakončovat střelbou. Branku jsme vstřelili po odpískaném faulu na Jirku, který byl nešetrně sestřelen jedním z hostujících hráčů. K exekuci trestného kopu se postavil Eriksson a nedal brankáři žádnou šanci. V úplném závěru se trefil ještě Čípa po samostatném nájezdu na branku po rohovém kopu hostí.


Statistika: U10 - SK Viktoria Štěrboholy 5:3 (2:1, 1:2, 2:0)

Branky: Leon Škrabák 1, Míša Novotný 1, Fanda Melounek 1, Erik Heller 1, Michal Čipera 1

Sestava:  Tomáš Zahradník - Fanda Melounek, Jirka Hudec, Erik Heller, Adam Jakubička, Michal Čipera, Leon Škrabák, Míša Novotný, Sebastian Brown, Jáchym Thor

(jac)

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY