U10 - SK Viktoria Štěrboholy 16:0 (7:0, 7:0, 2:0)

SterboholyStřešovice - V neděli odpoledne jsme první utkání, pro nás v nové kategorii SPŘ (větší rozměr hrací plochy a počet hráčů + drobné změny v pravidlech) přivítali soupeře ze Štěrbohol. Naši chlapci předváděli chvílemi velmi pohlednou hru – kombinace na první nebo druhý dotek do pohybu spoluhráči, kdy jsme byli schopni po pěti krátkých a velmi dobře myšlených přihrávkách od naší brány zakončovat hezké fotbalové akce góly.
Stejně tak bych všechny hráče až na pár okamžiků pochválil za práci při hře do obrany i když po pravdě řečeno, dnes jsme zde vůbec neměli vážnou práci a soupeř nás v podstatě neprověřil „ !! (dobré používání ramen v osobních soubojích, spolupráce hráčů s velmi dobře hrajícím brankářem však stojí za zmínku a spravedlivě jsme dnes nedostali od soupeře branku). Stále ale jsou věci, které už bychom měli v nějakých případech zvládat a řešit mnohem lépe. Je to práce s míčem (zpracování, vedení, kličky, střelba, přihrávka) ale také fyzické a psychické vlastnosti (start na balon, síla, volba místa a přihrávky, načasování přihrávky, odhad, čtení hry ) Určitě je vhodné všechny hráče pochválit, poděkovat fanouškům a přát si, aby se chlapci nepřestávali dál snažit a mohli tak hrát takovýto „fotbal“ se vší úctou, i proti silnějším soupeřům.

Sestava: Dušek – Šahini, Zumr, Fischer (K), Mesiarik, Hübl, Madej, Kraus, Bayer, Němeček
Branky: Hübl 6, Mesiarik 3, Fischer 2. Šahini, Zumr, Bayer, Němeček, vlastní
Karel Vondráček 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY