PSK Union - U10 7:12 (2:3, 5:3, 0:6)

Za brzkého sobotního rána jsme nastoupili k utkání na PSK UNION.
Už v úvodu referátu bych chlapce rád pochválil za předvedenou hru, bojovnost a snahu o plnění „ instrukcí „  které od nás dostávají –  konec konců ji náležitě ocenili i fanoušci domácího družstva, když po jedné z našich branek hlasitě křičeli na své hráče, že takhle se má hrát  fotbal   ( tímto způsobem bych chtěl na dálku poděkovat fanouškům a rodičům PSK podle mne, za fantastický projev fair-play)
Soupeř byl namíchaný z ročníku 2002-2004 a už od úvodu jsme tušili, že zápas to nebude snadný. Již snad v první nebo druhé minutě jsme se dostali do vedení po jedné z mnoha hezkých fotbalových akcí, které jsou pro naše chlapce (doufám) už typický zápasový chléb – přihrávka do strany hřiště – naběhnutí, přechod přes soupeře 1v1 a ze strany hřiště, přihrávky mířící před bránu na nabíhající spoluhráče. Naštěstí jak jsem psal v minulém referátu, nás soupeř víc, než je zdrávo prověřoval ve hře směrem do obrany a tak nebyla nouze o hru rameno na rameno . Neřekl bych, že chlapci řešili situace přímo špatně, ale občas udělali menší chybičky (špatné zpracování a odskok míče od nohy, pomalá reakce po obehrání spoluhráče, nepředskočení hráčů při přijímaní míče) soupeř tyto nedostatky nekompromisně trestal „bombami pod víko naší kasy“. Vše bylo umocněné narostlými hráči roč. 02, kterých se naši fotbalisté v nějakých situacích báli a tak se někdy zapomněli zúčastnit souboje 1v1 na naší polovině. Na všech hráčích bylo vidět, že je fotbal baví a i v jednu chvíli za nepříznivého stavu pro nás ( 7:6) nic nevzdali a naopak ještě více přidali na bojovnosti, důrazu, rychlosti a fotbalovém myšlení. Parádním gólem z voleje, nás ke zdárnému konci ve třetí třetině nasměroval Fischer, dokázal onou branku všechny střešovické hráče strhnout k ještě lepším výkonům, než do této chvíle podávali a dalšími slepenými brankami jsme zápas dotáhli do vítězného konce. Oproti minulému zápasu se chlapci polepšili v individuálních činnostech, hlavně pak tedy střelba a snaha o ni.
Děkujeme hráčům za předvedený výkon a fanouškům za podporu a přízeň.
PSK  - SKS 1911
7:12 (2:3, 5:3, 0:6)
Hrabě – Šahini, Zumr, Fischer (k), Hübl, Mesiarik, Madej, Auzký, Lauridsen, Bayer, Stránský
Střelci SKS : Mesiarik 6x, Hübl 3x, Fischer 2x, Šahini
PSK_UnionStrašnice - Za brzkého sobotního rána jsme nastoupili k utkání na PSK UNION. Už v úvodu referátu bych chlapce rád pochválil za předvedenou hru, bojovnost a snahu o plnění „ instrukcí „ které od nás dostávají – konec konců ji náležitě ocenili i fanoušci domácího družstva,
když po jedné z našich branek hlasitě křičeli na své hráče, že takhle se má hrát fotbal (tímto způsobem bych chtěl na dálku poděkovat fanouškům a rodičům PSK podle mne, za fantastický projev fair-play) Soupeř byl namíchaný z ročníku 2002-2004 a už od úvodu jsme tušili, že zápas to nebude snadný. Již snad v první nebo druhé minutě jsme se dostali do vedení po jedné z mnoha hezkých fotbalových akcí, které jsou pro naše chlapce (doufám) už typický zápasový chléb – přihrávka do strany hřiště – naběhnutí, přechod přes soupeře 1v1 a ze strany hřiště, přihrávky mířící před bránu na nabíhající spoluhráče. Naštěstí jak jsem psal v minulém referátu, nás soupeř víc, než je zdrávo prověřoval ve hře směrem do obrany a tak nebyla nouze o hru rameno na rameno . Neřekl bych, že chlapci řešili situace přímo špatně, ale občas udělali menší chybičky (špatné zpracování a odskok míče od nohy, pomalá reakce po obehrání spoluhráče, nepředskočení hráčů při přijímaní míče) soupeř tyto nedostatky nekompromisně trestal „bombami pod víko naší kasy“. Vše bylo umocněné narostlými hráči roč. 02, kterých se naši fotbalisté v nějakých situacích báli a tak se někdy zapomněli zúčastnit souboje 1v1 na naší polovině. Na všech hráčích bylo vidět, že je fotbal baví a i v jednu chvíli za nepříznivého stavu pro nás ( 7:6) nic nevzdali a naopak ještě více přidali na bojovnosti, důrazu, rychlosti a fotbalovém myšlení. Parádním gólem z voleje, nás ke zdárnému konci ve třetí třetině nasměroval Fischer, dokázal onou branku všechny střešovické hráče strhnout k ještě lepším výkonům, než do této chvíle podávali a dalšími slepenými brankami jsme zápas dotáhli do vítězného konce. Oproti minulému zápasu se chlapci polepšili v individuálních činnostech, hlavně pak tedy střelba a snaha o ni.Děkujeme hráčům za předvedený výkon a fanouškům za podporu a přízeň. PSK  - SKS 1911 7:12 (2:3, 5:3, 0:6)Hrabě – Šahini, Zumr, Fischer (k), Hübl, Mesiarik, Madej, Auzký, Lauridsen, Bayer, StránskýStřelci SKS : Mesiarik 6x, Hübl 3x, Fischer 2x, Šahini

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY