U10 - Jarní liga Kladno

vice_micuKladno - I dnes pokračovalo čtení z fotbalového slabikáře Smile. Dopoledne jsme odehráli první kolo, 5 zápasů, jarní ligy pořádanou SK Kladno. Liga je obsazená čtrnácti týmy z Prahy i okolí a každý s každým hraje 2x. (Nusle, Bohemka, Motorlet, Beroun, Králův Dvůr, 1.FK Příbram..)
Bohužel kvůli velké marodce a absenci jsme šli hrát, až na dvě změny ve stejné sestavě jako v pátečním mistrovském utkání. Oproti hře ve Štěrboholech byly naše fotbalové záblesky zase minulostí a to z čeho jsme měli včera všichni radost, dnes na hřišti nebylo. Hráli jsme bez pohybu, chyběla nám rychlost, kazili jsme jednoduché přihrávky, balon nám odskakoval od nohy, nebyli jsme schopni dostat se do nějakého fotbalového zakončení, střelbou nebo přechodem jeden na jednoho. Bohužel kluci nepřidali více snahy ani bojovnosti a proto jsme ani v jednom utkání nezvítězili. Jedna vstřelená branka za hodinu a půl hry (1x18min) odpovídá tomu, jak moc dnes kluci chtěli hrát fotbal.
 

Výsledky:
U10 - TJ Baník Švermov 0:3
U10 - Slavoj Kladno 1:7
U10 - Motorlet 0:4
U10 - SK Kladno 0:6
U10 - Slaný 0:4

Sestava: Němeček, Bayer, Pekárková, Dušek, Šahini, Fischer, Hrabě, Madej, Dařílek, Kraus
 
Karel Vondráček

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY