Čechie Dubeč – U10 10:5 (3:0, 4:3, 1:0, 2:2)

DubecDubeč - 3. kolo jarní soutěže nás čekal v neděli odpoledne výlet do Dubče (02) k soupeři, který nás na podzim porazil rozdílem 16 branek. Do zápasu jsme vůbec nenastupovali s nějakými novými nebo upravenými pokyny ale jako vždy jsme po klukách chtěli, aby hráli v pohybu, v rychlosti, pracovali s míčem na kopačce a hlavně aby střílely.
Za sebe mohu říct, že ačkoliv jsme prohráli, z výkonu chlapců mam obrovskou radost, v podstatě až na naší rozehrávku a nějaké řešení obranných situací jsme hráli podle fotbalových představ. Hráči měli pohyb, pracovali v rychlosti, dobře řešili průniky za soupeřovu obranu ať přechodem (klička) přes soupeře nebo kombinací (cíleně myšlené přihrávky) na hráče v pohybu a konečně, přidali jsme nutnou vlastnost, bez které nelze být úspěšný v kterémkoliv sportu - chtěli jsme hrát !!! Bojovali jsme se soupeřem, neuhýbali jsme mu ze soubojů, vždy jsme měli maximální snahu získat míč a rozehrát, v blízkosti soupeřovi branky zakončit !! Myslím že jsme odehráli nejfotbalovější zápas za dobu co fotbal hrajeme. Já si jen přeji, aby takový zájem a touhu hrát, měli chlapci v sobě už napořád.

Čechie Dubeč – SKS 1911 10:5 (3:0, 4:3, 1:0, 2:2)
Sestava: Nebeský – Fischer (k), Hrabě, Dařílek, Šahini, Hübl, Zumr, Lauridsen, Kraus, Auzký, DušekVčerejší jarní ligu záměrně nehodnotím, protože se vší úctou k všem těm tří hráčům a jejich rodičům, kteří se opravdu vydali a snažili v sobotu hrát, to nemělo s fotbalem nic společného kluci stojí na místě,nabíhají k míči, slepě a bezmyšlenkovitě kopají do balonu, nedokážou pochopit věc, která je jim vysvětlovaná několik let a to že po ztrátě míče nesmějí zůstat stát na místě…….).  Rovněž se nelze zlobit na hráče, kteří se k nám nově připojili a v takovýchto utkáních prostě potřebují získat první fotbalové zkušenosti, kteří ostatní nasbírali v předchozích sezonách.

Sestava: Mustafa, Hejtmánek, Stránský, Břínek, Neměček, Hrabě, Kraus, Madej, Bayer, Pekárková
Karel Vondráček 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY