FA Praha - U10 32:13

Střížkov - Ročník 2009 čekal první soutěžní zápas v kategorii starších přípravek a tím i nová pravidla, která s touto kategorií souvisí. Kluci nyní hrají v předepsaném počtu 5+1, auty jsou jenom vhazované a brankář nesmí chytit malou domů. Toť krátký výčet pravidel se kterými se musí kluci od nové sezóny popasovat.

Do zápasu jsme vstoupili opět s ostychem a přehnanou rozvahou. Kluci jako by nejdříve potřebovali zjistit, jak na tom soupeř je a co všechno jim dovolí. I přes pomalý rozjezd se kluci dokázali dostat zpátky do zápasu a po jeho zbytek jsme byli vyrovnaným soupeřem. Na naší straně, tak začalo přibývat vyhraných soubojů, povedených individuálních akcích ale také hezkých kombinací.

Celkový výsledek může zkreslovat, ale přes úvodní smíšené pocity odcházíme se zápasu s pocitem, že by to mohlo jít a fungovat!

Sestava: Gabčo, Illich, Jaroš, Kadlec, Kemény, Kunc, Mrázek, Mucha, Myška, Novotný, Ota, Roskovec, Špringl, Švec, Veselý, Korselt, Medek

Branky:

Cintler Pavel

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY