Winter League 2019

Střešovice - Již druhým rokem pořádal náš klub zimní ligu pro starší přípravky hranou systémem 7+1 na půlku hřiště. Letos oproti loňsku se zúčastnilo 8 mužstev včetně dvou domácích.

Soutěž opanovala jednoznačně Aritma Praha, která v sedmi utkání nastřílela 117 branek.

FA Praha - U11 34:9

Střížkov - K prvnímu mistrovskému utkání v soutěži starších přípravek jsme se vydali na Střížkov, kde sídlí FA Praha. První mistrovské zápasy po letní přípravě jsou vždy plná očekávání, jak ze strany hráčů, rodičů tak samozřejmě ze strany trenérů.

SK Třeboradice - U11 5:15 (1:6)

TreboradiceTřeboradice - Tento víkend byl ve znamení brzkého vstávání a prvním z nich byl zápas v Třeboradicích, kde probíhaly oslavy 80-ti let založení tamního fotbalu..

U11 - Březiněves 3:2 (2:2)

BrezinevesStřešovice - V horkém nedělním odpoledni jsme museli vzít za vděk naší UMT, protože naše přírodní tráva byla po týdenních přeháňkách s kroupami nepoužitelná... A tak atmosféra na ploše i ve vzduchu byla jak v sauně – vždyť hrál první s druhým !!!

FCZličín - U11 3:9 (2:3)

ZlicinZličín - Sobotní vedro jak prádelně bylo nejen venku, ale i v domácích šatnách a my jsme byli poslední kdo se v tomto starobylém domečku převlékal (30.5. se bourá)...