mic zelenyHorky nad Jizerou - V úterý, 1.5.2018, jsme absolvovali s nejmenšími Střešovickými nadějemi velmi kvalitně obsazený turnaj, který je pořádán pod záštitou Jiřího Maška – bývalý ligový fotbalista s mnoholetými zkušenostmi z českých i zahraničních soutěží. Turnaje se účastnili týmy jako AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FK Mladá Boleslav, FC Slovan Liberec, FK Viktoria Žižkov či jiné velmi kvalitní týmy.

TreboradiceTřeboradice - Tento víkend byl ve znamení brzkého vstávání a prvním z nich byl zápas v Třeboradicích, kde probíhaly oslavy 80-ti let založení tamního fotbalu..

BrezinevesStřešovice - V horkém nedělním odpoledni jsme museli vzít za vděk naší UMT, protože naše přírodní tráva byla po týdenních přeháňkách s kroupami nepoužitelná... A tak atmosféra na ploše i ve vzduchu byla jak v sauně – vždyť hrál první s druhým !!!

ZlicinZličín - Sobotní vedro jak prádelně bylo nejen venku, ale i v domácích šatnách a my jsme byli poslední kdo se v tomto starobylém domečku převlékal (30.5. se bourá)...

KunraticeStřešovice - Před samotným utkáním jsme si řekli, že nechceme dopustit takové drama jako minulý zápas a naši hráči za krásné fotbalové neděle nám připravili mnoho radosti, protože od začátku přimáčkli hostující tým k jeho brance a za prvních 13 minut bylo na ukazateli skóre 9:0.