FK Dukla JM - U11 11:26 (5:15)

DuklaChodov - Po krásném sobotním dopoledni jsme byli odpoledne na Jižním Městě přivítáni hromy a blesky, po kterých se při rozcvičení spustil takový liják, že jsme se museli jít schovat. Naštěstí těsně před začátkem pršet přestalo, ale po začátku zápasu začaly lítat hromy a blesky ze střešovických kopaček, i když…

Začátky zápasů podle našich statistiků nám úplně nejdou a na obou hřištích byl nejdříve ve vedení soupeř, ale pak začaly létat přesné střely za záda brankářů Dukly z kopaček Viktora Koreckého na jednom a Jonáše Burgera na druhém hřišti.

Záhy se k nim přidaly ostatní a vzniklo z toho pěkné krupobití, které sice končilo mírným deštíkem
(na hřišti i z nebe, protože kluci z Dukly bojovali tak jak se má, až do posledního písknutí rozhodčího), ale přesto z toho bylo vysoké vítězství ( jak je uvedeno shora, takto má být výsledek správně) a vítězný pokřik, který se odpoledne rozléhal po Jižním Městě…

Všichni borci zaslouží pochvalu za poctivý výkon a myslím, že si i zápas užili což je hlavní a přídavkem jsou pak první mistrovské branky Šimona Krejčího, Kryštofa Červinky, branka Jonáše Burgera v roli brankáře a „Ronaldovské slavení“ Lukeho Burnhama po jistě proměněné penaltě za faul právě na něj…

Sestava:
Boublík,Vlčkov – Bartošek, Čereminis D., Frank, Burger J., Kubička G., Hübl V., Sládek, Vodrážka, Burnham L., Korecký, Šírl V., Muroň ©, Glanc, Vavrečka, Červinka, Holubová, Krejčí

Branky: Korecký 6, Burger 4, Glanc 3, Šírl 3, Frank 2, Muroň 2, Červinka 2, Burnham(pen.), Kubička, Krejčí, Bartošek

PS. Tradiční poděkování rodičům za skvělou podporu, kterou jsme snad převýšili i domácí „fans“ .

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY