SK Aritma Praha - U11 10:27 (5:17)

Vokovice - V pátečním odpoledni jsme zavítali do nedalekých Vokovic k malému „derby“ Prahy 6, kde jsme mohli díky příznivým klimatickým podmínkám sehrát další mistrovské utkání na skvěle připravené přírodní trávě.

Naše gólová mašina ze Střešovic přijela s odhodláním navázat na dobré výkony z posledního zápasu a vypořádat se z další farmou ligové Dukly... Na prvním hřišti jsme se hned z prvního útoku ujali vedení (možná potom přišlo uspokojení), ale pak už branky stříleli jen kluci z Aritmy.

Kluci, kteří střídali však přinesli do hry potřebnou dávku bojovnosti a vývoj utkání jsme dokonale otočili ve druhé čtvrtině, kterou jsme vyhráli 6:0! Druhé hřiště mělo vývoj opačný, když se vedení ujali domácí, ale pak už byli pány na hřišti naši kluci (2/4 vyhráli také vysoko – 5:0 !) pod vedením našeho elitního střelce Viktora Koreckého, na prvním hřišti zas pálil ostrými Vojta Bartošek.

Své první mistrovské branky vstřelili Adam Trávníček a Vanesa Holubová oba dokonce dvakrát. Nutno podotknout, že oba domácí brankáři byli velmi dobří a oproti našim byli v neustálé permanenci, ale Štěpán i Marcel začínají být čím dál jistější a některými skvělými zákroky dokáží dodat jistotu klukům v poli..

Po tomto víkendu jsme díky výsledku našich soupeřů v tabulce o skóre na prvním místě ! Tak kluci doufám, že nám to vydrží co nejdéle !

PS. Dnes patří dovětek nebo spíš díky také trenérům, se kterými kluci začínali (O. Ouzký, K. Vondráček a J.Šulc, M.Pačanda a P.Cintler).

Sestava: Boublík,Vlčkov – Bartošek, Čereminis D., Frank, Burger J., Kubička G., Hübl V., Sládek, Vodrážka, Burnham L., Korecký, Šírl V., Muroň ©, Glanc, Trávníček, Červinka, Holubová, Krejčí

Branky: Bartošek 6, Korecký 5, Frank 3, Šírl 2, Muroň 2, Burger 2, Trávníček 2, Holubová 2, Burnham, Kubička, vlastní
Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY