U11- Sokol Řepy 22:14 (14:7)

RepyStřešovice - Po dvou venkovních zápasech jsme se vrátili na domácí půdu s tím, že bychom chtěli natáhnout naší vítěznou sérii a dál zůstat v tabulce „ na bedně“. Před zápasem proběhla výměna kapitána, když Vašek Muroň jako první si své povinnosti splnil na jedničku a pásku předal Vojtovi Bartoškovi, dalších pár vět bylo o tom, že žádný soupeř se neporazí sám, i když na to v průběhu zápasů někdy zapomínáme..

Na hřišti č.1 měli hosté silnou sestavu složenou z asijských hráčů a výborných hráčů č.8 a kapitána, naše sestava s kapitány Vaškem a Vojtou, podporovaná střelci Jonášem Burgerem a Matyášem Frankem, bojovníkem Adamem Sládkem, si musela sáhnout až na dno svých sil aby smazala v poslední čtvrtině (také se už „chytil“ svým výkonem Marcel Vlčkov v brance ) čtyřgólový náskok soupeře !

Na druhém hřišti naše sestava zápas ovládala od začátku, Viktor Korecký trhal sítě, ale dal i nádherný gól patičkou. To co jsem zhlédl z videa tak dobře mu sekundovali bojovníci Luke Burnham a Dymitrij Čereminis.

V obou mini zápasech jsme však měli minimálně přihrávek ( o přesných už vůbec nemluvím) a vše jsme chtěli prorazit jako hlavou proti zdi… Zvítězila však nezměrná bojovnost a vůle makat až do posledního hvizdu rozhodčího.

Sestava: Boublík,Vlčkov – Bartošek ©, Čereminis D., Burger J., Hübl V., Sládek, Vodrážka, Burnham L., Korecký, Šírl V., Muroň , Glanc, Holubová, Červinka, Frank, Krejčí, Vavrečka
Branky: Korecký 7, Burger 3, Frank 3, Muroň 2, Bartošek 2, Glanc 2, Burnham, Holubová, Krejčí

PS. Myslím, že nejlepší poděkování udělali sami borci svým rodičům a blízkým za jejich podporu po konci utkání…
Miroslav Rothe 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY