U11 - SK Union Vršovice 17:21 (4:13)

VrsoviceStřešovice - Druhý zápas za sebou v domácím prostředí, ale v přímém souboji o čelo tabulky pro nás nedopadl dobře a vlastně ho rozhodla ½ minizápasu, kterou jsme prohráli děsivým skóre 1:12 !

Příčin bylo několik – velká nesoustředěnost před zápasem i v samotném začátku utkání (a to se hrálo o 1.místo!), s tím související skoro žádné množství přihrávek a samozřejmě kvalita soupeře, který využil každou chybu našich hráčů kapitánem počínaje a hráči, kteří mají malou herní praxi konče..

Stále, ale píšu o hřišti kde jsem byl přítomen zatím našemu nejhoršímu výkonu, proto bych zároveň kluky chtěl pochválit, že se z toho bláta dokázali vyhrabat a druhou půlku už nasadili do hry srdce knížete Rohana, když bojovali ze všech sil aby zvrátili osud utkání v náš prospěch.

Na druhém hřišti jsem na videu viděl pěkné akce (krásná přihrávka Kryštofa Červinky na první gól Víti Koreckého) a další pěkné branky Vaška Muroně pravou i levou(!) a Vikiho Koreckého z přímých kopů a slalomu přes půl hřiště.

Škoda neproměněných příležitostí v závěrečné čtvrtině (na našem hřišti 0:0 !), protože po tragickém začátku mohl být výsledek ještě lepší. Své první mistrovské branky si tentokrát připsali Adam Sládek a Ondra Pelda.

Sestava: Boublík,Vlčkov – Bartošek©, Čereminis D., Frank, Burger J., Hübl V., Sládek, Vodrážka, Burnham L., Korecký, Šírl V., Muroň , Trávníček, Vavrečka, Červinka, Holubová, Gorman, Pelda, Krejčí, Kvíčala
Branky: Korecký 5, Muroň 3, Burger 3, Frank, Bartošek, Sládek, Pelda, Červinka, Krejčí

PS. Velké poučení, že z vysoké výšky bývá drsný pád a někteří kluci někdy „létají moc vysoko“.
Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY