Hostivař – U11 23:15 (13:4)

HostivarHostivař - Když jsme si před zápasem povídali o tom, že nesmíme prospat začátek jako minulý zápas, tak musím jednoznačně kluky pochválit jak pozorně poslouchali, protože nebýt neproměněné vyložené šance na hřišti u kabin, tak na druhém hřišti se kluci dostali k náskoku 3:1 (!). 
 
Bohužel pak už jsme se spíš vezli z kopečka dolů díky velkému množství taktických chyb. V této oblasti nás soupeř jednoznačně předčil a bylo znát, že má zkušenosti ze soutěže Elite v soubojích o míč, s hrou do těla a výběrem místa pro přihrávku nebo zakončení.

Naše chlapce však musím pochválit, že v tomto zápase byla vidět mezihra s přihrávkami, s pěkným uvolněním (Martin Glanc) a zakončením.. Na druhém hřišti odpracoval s vyznamenáním celé utkání Luke Burnham doslova jak „horník na šachtě“ a podle videa je výsledek (0:5) této „lajny“ za první poločas doslova krutý, protože šance z jakých dal soupeř branky měla ještě vetší, jen chyběl někdy větší důraz a někdy troch štěstí (Vašek Muroň a Ondra Pelda).

A tak musíme litovat absence našeho Antona Špelce Ostrostřelce (Viktora Koreckého) a některých dalších hráčů (vč. brankáře), na jejich místa museli tak zaskakovat méně zkušení nebo potřební hráči do pole..


PS. Nedá se nic dělat, musíme zvednout hlavy a v příštím zápase (už ve středu) dokázat sami sobě, že jsme nezapomněli vyhrávat….


Sestava: Boublík, Burger, Bartošek © – Čereminis D., Kubička G., Hübl V., Sládek, Burnham L., Hübl H., Muroň, Glanc, Holubová, Červinka, Severa, Pelda, Krejčí, Vavrečka, Frank

Branky: Glanc 5, Bartošek 3 Burger 2, Hübl H. 2, Muroň, Burnham, Pelda

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY