FK Varnsdorf - U12 13:1 (3:0, 4:0, 6:1)

Varnsdorf - Brzké sobotní vstávání, odjezd k nejvzdálenějšímu soupeři naší skupiny, vidina vyrovnanějšího zápasu i možnost zlepšení střelecké bilance. To vše provázelo přípravy na zápas proti Varnsdorfu.

U12 – SK Motorlet Praha 3:12 (1:2, 1:4, 1:6)

Střešovice – V dalším mistrovském utkání na domácí půdě jsme chtěli předvést že umíme hrát fotbal i na této úrovni, los nám tentokráte postavil do cesty schůdnějšího soupeře z Motorletu.

U12 – FK Jablonec 1:12 (0:4, 0,5, 1:3)

Střešovice – Soupeř zvučného jména, v soutěži však překvapivě ve druhé polovině tabulky. Domácí plac, pěkné počasí. To vše by se dalo říci nám hrálo do karet, jenže ...

U12 – ABC Braník 1:15 (0:5. 1:4, 0:6)

Střešovice – Na domácí UMT jsme přivítali tým ABC Braník. Náš tým prozatím nemá tak velkou kvalitu co se šířky kádru a dovedností týče, ale po bojovném utkání proti Benešovu jsme byli naplněni optimismem s vidinou ještě lepšího výsledku. Nestalo se tak!

SK Benešov – U12 9:1 (4:1, 3:0, 2:0)

Úročnice – Další ligový match nás čekal v novém areálu tréninkového centra SK Benešov, které se nachází ve vísce zhruba 6 km od Benešova.

• OC šestka