U12 – FK Varnsdorf 2:7 (0:1, 1:3, 1:3)

Střešovice – Na výročí ukončení nejhrůznějšího válečného konfliktu v dějinách lidstva, jsme přivítali na domácím hřišti FK Varnsdorf. Předposlední tým tabulky proti poslednímu, nádherné počasí, hřiště čerstvě posekané a tudíž skvěle připravené, bojovná nálada a mrazení v zádech. Jinými slovy i My jsme se chystali na naši zaplaťpánbůh „malou“ bitvu.

ABC Braník – U12 20:0 (6:0, 7:0, 7:0)

Braník – V sobotu odpoledne jsme zajížděli k dalšímu ligovému utkání do nedalekého Braníka, což je aktuálně čtvrtý tým tabulky. Sychravé počasí, těžký soupeř, sestava bez tří opor. Vyhlídky nic moc a v utkání to bylo vidět.

U12 – SK Benešov 0:13 (0:5, 0:2, 0:6)

Střešovice – Jarní část je v polovině a my na kontě zatím 0 bodů, soupeř z kategorie nadějných, sestava bez tří opor i tak jsme očekávali důstojnější souboj.

U12 – FK Viktoria Žižkov 0:15 (0:4, 0:7, 0:4)

Střešovice – Další ligový zápas a poprvé na domácí trávě, v sobotním dopoledni jsme přivítali aktuálně šestý tým tabulky.Pokud jsme po minulých utkání psali, že věříme v brzké dostavení výsledkové odměny po zlepšených výkonech, tak tentokrát byl tento cíl pro nás na hony vzdálen!