DabliceĎáblice - V neděli jsme nastoupili k dalšímu utkání Pražské soutěže. Čekal nás velmi silný tým Ďáblic. Utkání jsme začali velice aktivně a byli jsme lepším týmem. Dostali jsme se do zaslouženého vedení a dál se tlačili do dalších příležitostí.

AdmiraKobylisy - Díky účasti týmu Admiry o víkendu na turnaji v Příbrami, jsme toto kolo dohrávali ve středu 30.5. od 19,00. Bylo to zároveň naše poslední vystoupení v této pro Střešovice premiérové soutěži LIGY MLADŠÍCH ŽÁKŮ.

KopaninaStřešovice - V sobotu od 17,00 jsme nastoupili k utkání proti Přední Kopanině. Utkání se nám nepovedlo. Hlavně první poločas jako by kluci úplně zapomněli hrát fotbal a zbytečně se hned z prvního dotyku zbavovali míče. Z toho pramenila naše bezzubost směrem dopředu a 0 střel na branku.

rukaviceStřešovice - K poslednímu domácímu utkání v soutěži ČLMŽ jsme nastoupili proti týmu FK Varnsdorf. Dal se čekat vyrovnaný boj. Úvod utkání nám hrubě nevyšel a hned v první minutě jsme po nedůrazu v souboji a špatném odhadu odskoku míče inkasovali.

zizkovŽižkov - Nedělní odpoledne jsme sehráli utkání na Vítkově s Viktorií Žižkov. Věděli jsme, že nás čeká kvalitní mužstvo. Viktorka se prezentuje důrazným a agresivním pojetím a tento typ soupeřů nám úplně nesedí. Toto všechno se v průběhu celého utkání projevilo. Domácí hráli živý a důrazný fotbal plný soubojů.