FA prahaStřížkov - Musím říci, že tým byl z většiny složen z kluků, kteří v poslední době hodně absentovali v trénincích a zápase se to pak ukáže v plné nahotě, moc přihrávek, které jsme si dali po sobě, to tedy rozhodně nebylo a tak nezbývalo než zápas odehrát a tak zvaně „ubojovat“.

StodulkyStřešovice - Za větrného sobotního poledne jsme zápas začali velmi aktivně (viděl jsem začátek) a dostali jsme se do vedení po šikovné teči Matyáše Franka po rohu Dominika Klinky na přední tyči, pak ještě zvýšil na 2:0 „Máca“ ..

Satalice - Utkání bylo přeloženo do krásného areálu v Satalicích, a i když se hrálo v době oběda a sluníčko na nebi na nás koukalo, teplota se blížila spíše k nule..

zizkovStřešovice - Poslední utkání podzimu, které jsme hráli s dalším týmem s vedoucí trojky naší tabulky, jsme poskládali sestavu tak, že jsme využili „ mladíky“, kteří pravidelně nastupují v přeboru, i proto, že nás dostihly nemoci a sváteční víkend..

osvetleniChuchle - Po minulé nakládačce od druhého celku tabulky, jsme vyztužili obranu o Ondru Kubínu a jakoby se tím zvedla hra celého týmu, proti vedoucímu celku celé soutěže jsme začali v sobotním ránu na zmrzlé chuchelské trávě s velkou chutí a bojovností a i když domácí měli více času míč na svých kopačkách, naši kluci vyráželi do nebezpečných kontrů, z kterých se rodili vyložené šance..