U12 – FK Jablonec 1:12 (0:4, 0,5, 1:3)

Střešovice – Soupeř zvučného jména, v soutěži však překvapivě ve druhé polovině tabulky. Domácí plac, pěkné počasí. To vše by se dalo říci nám hrálo do karet, jenže ...

U12 – ABC Braník 1:15 (0:5. 1:4, 0:6)

Střešovice – Na domácí UMT jsme přivítali tým ABC Braník. Náš tým prozatím nemá tak velkou kvalitu co se šířky kádru a dovedností týče, ale po bojovném utkání proti Benešovu jsme byli naplněni optimismem s vidinou ještě lepšího výsledku. Nestalo se tak!

SK Benešov – U12 9:1 (4:1, 3:0, 2:0)

Úročnice – Další ligový match nás čekal v novém areálu tréninkového centra SK Benešov, které se nachází ve vísce zhruba 6 km od Benešova.

U12 - FC Slovan Liberec 0:17 (0:8, 0:4, 0:5)

Střešovice - Před zápasem s Libercem došlo u týmu U12 k důležité změně. Tým, který byl poslední dva roky doplňován hráči ročníku 2008, se osamostatnil a sobotní zápas pro Liberci měl být jejich prvním krokem.

SK Roudnice nad Labem – U12 28:0 (15:0, 8:0, 5:0)

Roudnice n. Labem  – Hned z kraje sezóny nás zastihl „Anglický“ týden a my se po výkonu na Žižkově těšili na první, opravdový ligový výjezd!
V autobuse panovala dobrá nálada, venku příjemné fotbalové počasí a v Roudnici zápas na hlavním hřišti! Takřka nic nenasvědčovalo tomu, že za cca dvě hodiny budeme odjíždět s náloží téměř tří desítek branek!!!

• OC šestka