FA Praha - U12 8:7 (2:3)

FA prahaProsek - O utkání na opravdu velké střížkovské umělce se dá jednoznačně napsat – plno zvratů se smolným koncem pro nás.. 


Musím však nalézt několik nepříjemných momentů na tomto zápase, postarší rozhodčí, který se nestíhá učit pravidla (mladí rozhodčí to mají většinou perfektně nastudované a ještě před zápasem si přijdou třeba vysvětli s trenéry co platí..) – stěžovaly si obě strany a výsledek (změna o branku), který slíbí opravit před svědkem (vedoucí domácích) nechá jak ho pracně naťukal.. 

 

Bohužel ještě další věc mne mrzí, protože jsem chtěl vědět, kterému hráči soupeře (dal nám 6 branek) jsem gratuloval k výkonu a on sám mi potvrdil, že je ročník 2003, tak se večer kouknu do zápisu a tam je pod jeho registračkou úplně jiný hráč ročník 2004 !!! 

 

Samotný zápas jinak musel bavit diváky (rodiče) na obou stranách, protože vývoj skóre po našem bezkrevném začátku (2:0) otáčíme na poločasových 2:3! O poločase si něco řekneme, ale z prvního útoku domácí vyrovnávají na 3:3.

 

Kluci, ale pokračují v dobré hře ze závěru první poločasu a dvěma pěknými akcemi, které zakončuje Vašek Muroň odskakujeme na rozdíl dvou branek 3:5! Myslím, že s výbornou hrou pak přišlo trochu uspokojení a toho využil výše zmíněný hráč soupeře, který nám nasázel čtyři „banány“ – 7:5!

 

Kluci však vytáhli své morální zbraně a hlavičkou Šimona Krejčího „angličanem“ po rohu Vojty Bartoška a akcí, kterou v poslední minutě zakončil Martin Glanc, když propálil brankářovi rukavice bylo znovu vyrovnáno na 7:7!

 

Stejně nám plichta přána nebyla, když několikrát zmiňovaný „ na černo“ hrající kluk proklestil si cestu podél čáry, přihrál pod sebe a tam jeho spoluhráč nastřelil našeho hráče, který tečoval střelu do opačného kouta než stál Karel (8:7)…

Sestava: Terragni – Frank, Sládek, Muroň ©, Kubička, Burnham, Vodrážka, Cheremisin, Řehák, Krejčí, Glanc, Bartošek

Branky: Muroň 2, Krejčí 2, Cheremisin, Bartošek, Glanc

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY