U12 - TJ Ruzyně 11:0 (3:0)

RuzyneStřešovice - V neděle dopoledne byla umělá tráva opravdu rozpálená a vzhledem k tomu, že utkání trvalo až přes poledne tak ke konci už doslova pálila jak žhavé uhlíky…


Kluci proti věkově mladšímu soupeři hráli s chutí a ve druhém poločase už jasně dominovala naše fyzická převaha, ale i hráči Ruzyně se prezentovali rychlými protiútoky se snahou o vstřelení čestného gólu – leč marně naši obránci a brankáři byli vždy na svých místech. V tomto zápase se konečně plnohodnotně do hry zapojili opět dva hráči po delší pauze (Adam Trávníček a Ondra Pelda) a to je další velké pozitivum s celkovou formou našich kluků !

Sestava: Marek, Terragni – Cheremisin, Muroň, Kadlečík, Pelda ©, Bayer, Kraus, Mlynár, Řehák, Trávníček, Červinka, Sládek

Branky: Muroň 4, Trávníček 2, Bayer 2, Kraus, Řehák, Pelda

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY