U12 - FC Přední Kopanina B 5:3 (2:0)

KopaninaStřešovice - Někteří kluci se přesunuli hned po utkání s Čechií do druhé kabiny, oblékli si čisté dresy a snědli nějaké ty vitamíny od rodičů a rychle se rozhýbat, protože další zápas začínal..

 

Kluci zápas začali ve velkém stylu jako vždy ofenzivně a na naší levé straně Vojta Bartošek zabodl dva šípy přesně do hostující branky (1:0 a 2:0).Množství slibných příležitostí zůstalo nevyužito i zásluhou velmi dobrých výkonů brankářů (na naší straně Marcel Vlčkov).

 

Po přestávce se útočné snahy obou týmů ještě zvýšily a po snížení hostů na 2:1 přišel rohový kop Vojty Bartoška a jako tank se nadvakrát prosadil Adam Trávníček (3:1), který odvedl na hrotu velký kus práce. Potom možná došlo k našemu uspokojení a hosté podnikly dva rychlé útoky, které zakončil nejlepší hráč soupeře (vstřelil všechny tři branky) a bylo vyrovnáno na 3:3 !

 

V ten okamžik se rozpoutala doslova bitva o vítězství, nutno dodat, že se bylo na co dívat na obou stranách, ale na straně nakonec převážil faktor – Luke Burnham, jehož operační rádius byl ten den doslova neuvěřitelný, několikrát se z obrany ocitl až na samém hrotu v zakončení a vyšlo to až do třetice, kdy sledoval celou pěknou akci, kterou zakončil Adam Trávníček střelou, která mu nesedla a Luke na zadní tyči vrátil definitivně vedení na naší stranu (4:3) !

 

Za další dvě minuty dostal nabito na svou slabší nohu (pravou) Vojta Bartošek a ten druhým hattrickem v jednom dni nepohrdnul (5:3).

 

Sestava: Vlčkov – Krejčí , Vodrážka, Kadlečík, Muroň ©, Pelda, Trávníček, Glanc, Řehák, Burnham, Bartošek, Šírl, Burger

Branky: Bartošek 3, Trávníček, Burnham L.

 

PS.Jak už jsem se však zmínil před tím, kdo sledoval tento zápas musel se náramně bavit, protože kromě osmi branek bylo na obou stranách nastřeleno množství břeven a tyčí ( na naší straně si pamatuji Vojtu Bartoška 2, Vaška Muroně 2, Šimona Krejčího…), těsně po zápase jsme to napočítali na 7:3! Opravdu hezké fotbalové divadlo…

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY