U12 – Union Žižkov 2:1 (2:0)

U.ZizkovStřešovice - Pro tento zápas z důsledků některých absencí i proto, že jsme se chtěli vrátit k trochu organizovanějšímu fotbalu než v minulém kole jsme povolali některé hráče co hrají soutěž přeboru, ale zároveň je potřeba dodat, že i oni se potřebují „chytit“ herně nebo střelecky (ne všichni).


I když se opět nedostavil rozhodčí tak bylo k vidění vcelku pohledné utkání, snad jen šikovný útočník hostí byl zpočátku až moc agresivní a dvakrát zbytečně dojel již chycený míč Denisem Markem – podruhé ho trefil tak, že pro něj utkání skončilo (10.minuta)!


Zápas se odehrával v naší režii, kterou jsme vyjádřili dvěma góly Vaška Muroně, bohužel další příležitosti zůstaly nevyužity, ale dvě minuty před koncem nás zato potrestaly hosté, naštěstí si kluci závěr pohlídali a zaslouženě si připsali do tabulky 3 body..

 

Sestava: Marek,Vavrečka – Burnham ©, Pelda Glanc, Veselý, Červinka, Šírl, Sládek, Severa, Muroň, Bartošek, Mlynár, Hošek
Branky: Muroň 2

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY