U12 – FC Přední Kopanina 4:4 (2:2)

KopaninaStřešovice - Dohrávka, která se hrála u nás místo tréninku (také to tak místy vypadalo) za umělého osvětlení vypadala fotbalově jen v po kouskách, protože po rychlém vedení a pěkné akci Lukeho Burnhama si kluci řekli, že fotbal umějí jako Ronaldo a začali bojovat až když jim zase „teklo do bot“ , tz. když hosté otočili skóre….

 

Naštěstí se nám povedlo v závěru šťastně vyrovnat kdy přímý kop z poloviny hřiště Šimona Krejčího jeden z obránců tečoval těsně před brankářem..

 

PS. Mrzí mne že skoro sousední oddíl, který žádáme už na začátku září o přeložení zápasu ze svátečního víkendu nám nevyhoví a pak sám na začátku hracího týdne (po dvou měsících) nás žádá , že nemá dostatek hráčů na víkend abychom zápas odložili !!!

 

Sestava: Marek,Terragni – Vodrážka, Burnham ©, Klinka, Frank, Krejčí, Pelda, Glanc, Veselý, Vavřena, Šírl, Sládek, Hošek, Kubička, Muroň

Branky: Burnham, Muroň, Klinka, Krejčí

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY